Wpis z mikrobloga

Chodzą plotki że rzucał wcześniej kostką ale poczekałbym do oficjalnych wyjaśnień.


@aarahon: to pewnie jest nagranie, bo policja wszystko nagrywa i by udostępniła takowe nagranie, prawda?
I to rzucanie dojrzał najdalszy policjant będący całkiem z boku? Jako jedyny?
@WeunianyTrampek ja nie mówię, że przyczyny protestu to jest wina Tuska. Tutaj akurat PiS wyruchał rolników a pajac Morawiecki w Brukseli podpisywał wszystko co mu dali przed długi nos.
Ale sytuacja w rolnictwie jest krytyczna i trzeba działać już bez względu na to czyja wina.
to pewnie jest nagranie, bo policja wszystko nagrywa i by udostępniła takowe nagranie, prawda?


@dzidek_nowak: policja wszystkie nie nagrywa i nie udostępnia. Dlaczego miała by nagrywać jak drapałeś się po jajcach i jeszcze to udostępniać?

I to rzucanie dojrzał najdalszy policjant będący całkiem z boku? Jako jedyny?


@dzidek_nowak: nie, skąd takie głupie przypuszczenia?
Tam niedaleko była rozwalona kostka brukowa i zaatakowano operatora Polsatu. Interwencja jak najbardziej zasadna.

@Sin-: a jak obok twojego domu ktoś pobije kogoś to czy to znaczy, że policja może bez słowa zwinąć Cię w majtkach z podwórka akurat gdy se grillujesz?

ale brednie napisałeś. Prowokacja to nie zatrzymanie. I czemu piszesz że czemuś niedowierzałem?

@aarahon: tobie już się chyba zwój przepalił bo napisałeś w pierwszej wiadomości iksde wraz z
@dzidek_nowak: Ale Ci ludzie byli powiązani z tymi od kostki i typem rzucającym w kamerę. A przynajmniej na pierwszy rzut oka tak to wyglądało. Poczekajmy na dokładne filmiki policji a nie bierzmy wszystkiego za pewnik.
tobie już się chyba zwój przepalił bo napisałeś w pierwszej wiadomości iksde wraz z tym, że jakie powakacje...


@dzidek_nowak: skoro mnie obrażasz to pewnie jesteś w stanie udowodnić swoje słowa? Przecież nie łżesz jak pies, więc wskażesz gdzie napisałem "że jakie prowokacje". I mam nadzieję że nie chodzi ci o pytanie które całkiem serio zadałem.

ciężko z tobą dyskutować gdy ta kostka brukowa już jest bardziej rozumna.


@dzidek_nowak: cóż, może