Wpis z mikrobloga

Wykop 8 lat temu zaorał by całkowicie policję i Tuska za te prowokacje które się wczoraj odbyły.
Pamietam końcówkę poprzednich rządów PO i jak Tusk z resztą platformersów byli tutaj #!$%@?.
A teraz chlip chlip biedną policję atakujom xD
Drugi Reddit się zrobił przez lewicowych przegrywów
#protest #protestrolnikow #polityka #policja
  • 113
  • Odpowiedz
  • 496
@Polacco00: ojojoj. Media społecznościowe rosną w siłę i dziś jest więcej narzędzi do weryfikacji. No smuteczek, że kolejna prowokacja nie wyszła.
  • Odpowiedz
@Polacco00: Jedyne prowokacje jakie urządzają na ulicach to Solidaruchy od Dudy, kibolstwo, oraz np. czarni (duchowieństwo). Bardzo chciałbym poznać tożsamośc tego księdza (jaka parafia?) nawołujacego tłum do siłowego usunięcia premiera Polski. No chyba, że to policyjny "przebieraniec". Internauci śledczy - do dzieła!
  • Odpowiedz
serio #!$%@? się będziesz kłócił, że takowych nie było?


@Polacco00: nie rozumiem o co ci chodzi. Równie dobrze mogę zapytać: serio będziesz teraz wybielał pis? Tyle samo sensu w twoim pytaniu. Jak chcesz rozmawiać to wznieś się na pewien poziom kultury i najpierw odpowiedz na pytanie które zadałem, dopiero pogadamy.
  • Odpowiedz
  • 1
@aarahon rozumiem, że rzucanie kostką brukową przez policjantów to normalna sprawa xD
Atakowanie i psikanie gazem protestujących którzy stali w miejscu i nic nie robili to też normalka w demokratycznym kraju.

Policjanci w cywilnych ubraniach (ale służbowych butach) robiących burdy to tez takie tam urozmaicenie

Bicie skutych już protestujących, agresja, używanie gazu wobec ludzi którzy oddalali się od miejsca największej eskalacji
  • Odpowiedz
rozumiem, że rzucanie kostką brukową przez policjantów to normalna sprawa xD


@Polacco00: nie wiem skąd tak rozumiesz, widać jesteś głupi.

Atakowanie i psikanie gazem protestujących którzy stali w miejscu i nic nie robili to też normalka w demokratycznym kraju.


@Polacco00: tak ci miła Białoruś i rosja?

Policjanci w cywilnych ubraniach (ale służbowych butach) robiących burdy to tez takie tam urozmaicenie


@Polacco00: j.w.

Bicie skutych już protestujących, agresja, używanie gazu
  • Odpowiedz
a tu to co jest?


@dzidek_nowak: wygląda jak dość brutalne zatrzymanie protestującego. Chodzą plotki że rzucał wcześniej kostką ale poczekałbym do oficjalnych wyjaśnień.
  • Odpowiedz