Wpis z mikrobloga

Wykop 8 lat temu zaorał by całkowicie policję i Tuska za te prowokacje które się wczoraj odbyły.
Pamietam końcówkę poprzednich rządów PO i jak Tusk z resztą platformersów byli tutaj #!$%@?.
A teraz chlip chlip biedną policję atakujom xD
Drugi Reddit się zrobił przez lewicowych przegrywów
#protest #protestrolnikow #polityka #policja
  • 113
  • Odpowiedz
: ojojoj. Media społecznościowe rosną w siłę i dziś jest więcej narzędzi do weryfikacji. No smuteczek, że kolejna prowokacja nie wyszła.


@Sin-: Mocne słowa jak na 2 letnie konto którego główną aktywnością jest spam polityczny xD I to na portalu gdzie za odmienne od twojego zdanie rozdaje się bany przez co utracił większość użytkowników xD
  • Odpowiedz
@Zuben: No i co z tego, że spam polityczny? Zapewniam Ciebie, że gdyby nie PiS i wojna to mój kontent byłby na tagach giełda, IT lub mocniej geopolityka.
Jak to się mówi… dzięki PiSowi. Polecam wku*rwiac ludzi to takich osób jak ja będzie jeszcze więcej. I nie tylko na wykopie.
  • Odpowiedz
Jak to się mówi… dzięki PiSowi. Polecam wku*rwiac ludzi to takich osób jak ja będzie jeszcze więcej. I nie tylko na wykopie.


@Sin- Polecam wyjść po za polityczną bańkie i naglę okaże się że prounijny pis nie ma żadnego wpływu na twoje życie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@Polacco00: Duuuuże pieniądze zostały wydane na przejęcie Wykopu przez lewacką farmę trolli. To wraże, sowiecko-szwabowe gówno czuje się już tu jak u siebie.
  • Odpowiedz
@Sin-: No problem jest taki że nagrań które można podciągnąć pod prowokację jest sporo, można znaleźć filmiki z pałowaniem i gazem.
W przeciwieństwie do protestów kobiet o których z pełną premedytacją panie w sejmie kłamią że były "pałowane przez policje" a jedyne pałowanie ma miejsce w głowach tych kobiet i w tytułach filmów wrzuconych przez oko pres bo na samym materiale już tego nie znajdziemy, tak jak policjantów rzucających w
  • Odpowiedz
@Polacco00: czyli pamiętasz jednak jak było i nadal piszesz takie rzeczy, to dla mnie jasnym jest że można pamiętać ale nadal nic nie pojmować i żyć we własnej wydumanej bańce
  • Odpowiedz
hahah No to typowy płatny troll, ile tam dostajesz? Więcej niż Pablo Morales?


@Polacco00: nie ma co siedzieć na wykopie bo tu tacy mają pełne wsparcie administracji a właściwie sami ja stanowią. Dlatego wszyscy uciekają na twittera.
  • Odpowiedz