Wpis z mikrobloga

Wykop 8 lat temu zaorał by całkowicie policję i Tuska za te prowokacje które się wczoraj odbyły.
Pamietam końcówkę poprzednich rządów PO i jak Tusk z resztą platformersów byli tutaj #!$%@?.
A teraz chlip chlip biedną policję atakujom xD
Drugi Reddit się zrobił przez lewicowych przegrywów
#protest #protestrolnikow #polityka #policja
  • 113
  • Odpowiedz
@Polacco00:

są bardzo mocne poszlaki, filmy, zdjęcia, analizy elementów ubioru powtarzające się wśród agresywnych prowokatorów takie jak buty na które był policyjny przetarg.


Nie ma żadnych. Jest zdjęcie ludzi kopiących kostkę w butach, które są inne niż na zdjęciu tajniaków. I jedyna poszlaką to obecność tajniaków na proteście co jest standardowym poczynaniem policji.
  • Odpowiedz
Media społecznościowe rosną w siłę i dziś jest więcej narzędzi do weryfikacji. No smuteczek, że kolejna prowokacja nie wyszła.


@Sin-: Chciales powiedzec ze propaganda w mediach spolecznosciowych rosnie w sile. Dostali kolejne medium do stymulowania tego jak masz myslec i beda stymolowac.
  • Odpowiedz
@Polacco00: To teraz mogę ci odpisać zupełnie szczerze jak ja to widzę i odniosę się do twojego pierwszego wpisu. Mamy 2024 rok, nie 2015 i czasy się zmieniły. Jeśli wierzysz serio, że to są jawne prowokacje, to albo jesteś naiwny albo rząd z Tuskiem na czele jest totalnym idiotą, co drugie oczywiście wykluczam sądząc po tym jakie robi ruchy po dojsciu do władzy. Wszystko jest dobrze ubrane w PR, tak
  • Odpowiedz
  • 0
@Ranmus Dosłownie przejmując TVP pierwszy ruch to było wysłanie kilku schabów na Woronicza, to nazywasz bezsiłowym przejęciem?
Ja również mogę cie nazwać naiwnym bo wydaje ci się, że oni nie będą się uciekać do tych samych metod co jeszcze niedawno.
Jakby to byli jeszcze inni ludzie, ale w rządzie najwyższe stanowiska mają te same twarze co ostatnio, a ludzie się nie zmieniają.

Obecna opozycja robi to samo co robiło PO po dojściu do władzy PiSu i tu się zgodzę, że konflikty są im na rękę.
I twoja teoria miała by sens gdyby policja nie dążyła do eskalacji, a oni wręcz byli odpowiedzialni za 80% tej rozróby. Jest masa świadków i filmów mówiących o agresji policji w stronę osób które spokojnie stały i się nie
  • Odpowiedz