Wpis z mikrobloga

#p0lka #incel #przegryw #przegrywpo30tce #blackpill #logikaniebieskichpaskow

Nawet dziadek potrafi się wziąć za siebie i zbudować fajną formę w niedługim czasie. Ale przegryw i tak powie, że dobija do 30 i jest już na to za stary a żeby mieć fajną sylwetkę to trzeba zaczynać w wieku nastoletnim albo że ma słabe geny i że się nie da :)))
WyzwolonaPodrozniczka - #p0lka #incel #przegryw #przegrywpo30tce #blackpill #logikani...

źródło: 4189145151

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Niby jak, skoro ja ćwiczę 4x w tygodniu od 8 lat?


@WyzwolonaPodrozniczka: Trudno w to uwierzyć, skoro wraz z koleżanką robicie jakieś słabe baity - nie macie nic lepszego do roboty? xD

Nie żebym wam nie wierzył, ale zawsze jak laska ustawia sobie na profilowym inną ładną laske, to okazuje sie, że jest pasztetem. Nie odpowiadam wam na wasze baity, bo są tak oczywiste i nudne, że nie ma nawet po co zaczynać zabawe. Już wam to pisałem jakiś czas
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka: chodź wiem jaką jesteś kobietą, muszę się z tobą zgodzić. Większość ludzi narzeka ze się nie da bo im się nie chce. Szanuje włożony trud, jednak wiem że ty to tylko robisz bo jesteś skrzywdzona i leczysz takimi wpisami swoje kompleksy. Szczęścia życzę
  • Odpowiedz
Nawet dziadek potrafi się wziąć za siebie i zbudować fajną formę w niedługim czasie.


@WyzwolonaPodrozniczka: Patrząc po łapie na lewym foto, ten dziadek zawdzięcza formę dzięki 30-40 lat niezwykle ciężkiej pracy, a obecnie jedyne co zrobił, to zgubił piwny brzuszek, ty tępy durny ośle.

Ta twoja fajna forma w niedługim czasie, to ciężka orka tego człowieka ponad siły przez dekady. Ma podobne łapy do mojego dziadka, człowieka, który stracił przez
  • Odpowiedz