Wpis z mikrobloga

@Liryczne_MMA:

@WyzwolonaPodrozniczka: mhy, a kiedy wyleczysz hiva?

Kochanie, HIV jest nieuleczalny. Biologia się kłania :)))

@Liryczne_MMA

@Grizzzly lebiego, przy 90kg wagi #!$%@? 110kg na klate na 5 ruchow, przysiad 155kg na 3 ruchy i martwy ciag 195kg na raz. jeszcze jakies pytania?


@baton967 No to skoro takie fantastyczne wyniki osiągasz i masz dobrą formę to taki post nie jest w takim razie skierowany do ciebie :))) Gdyby to była prawda
  • Odpowiedz
@Liryczne_MMA: Prosze nie bić batonika

Nie musisz wierzyć, nie mam zamiaru nic udowadniać przegrywowi. Nie jesteś moim targetem :)))


@WyzwolonaPodrozniczka: Jestem przegrywem - mentalnym przegrywem, co do reszty to sie mylisz. Te twoje śmieszne treningi 4x w tygodniu robie przez całe pie#dolone życie.

A jednak się udzielasz mimo to :))) Widać nawet na paszteta byś z miłą chęcią poleciał :)))


Oczekiwałem taką odpowiedz ehh. Nie jestem wybredny...

Na siłę, bo
  • Odpowiedz
Chyba sobie kpisz xD Ma bebech typowego chłopa, który hodował od 30-40 lat - tu się zgodzę.


@WyzwolonaPodrozniczka: Ten bębenik to może 5 kg tłuszczu do zgubienia w 3 miesiące. Nie wiem z czego sobie kpię, jego łapy są monstrualne i potężne jak na jego wiek, tępa dzido ogarnij się. Widać tam mnóstwo pracy. Mój dziadek miał taki brzuch i takimi łapami zgniatał wkręty.
  • Odpowiedz
@Mr_3nKi_:

@WyzwolonaPodrozniczka: Jestem przegrywem - mentalnym przegrywem, co do reszty to sie mylisz. Te twoje śmieszne treningi 4x w tygodniu robie przez całe pie#dolone życie.

No to skoro ciało ogarnąłeś to co stoi na przeszkodzie, żeby zająć się psychiką? :)))

Oczekiwałem taką odpowiedz ehh. Nie jestem wybredny...

Trudno żebyś był z tym co jesteś w stanie sobą zaprezentować :)))

Ale mów wprost - k0rwienie.

Bo sypiamy z tymi, którzy nam
  • Odpowiedz
No to skoro ciało ogarnąłeś to co stoi na przeszkodzie, żeby zająć się psychiką? :)))


@WyzwolonaPodrozniczka: Ciało to pikuś, gorzej z głową.

Trudno żebyś był z tym co jesteś w stanie sobą zaprezentować :)))


W sensie, jestem bardziej uczuciowy niż #!$%@? - to nas różni. Nie musze mieć żyletę, wystarczy zwykła kobieta. Nie musze sie chwalić przed koleżankami / kolegami, kogo to nie r0chałem - nie musze sie dowartościowywać r0chają /
  • Odpowiedz