Wpis z mikrobloga

cześć Murki!
coś nowego na tagu: #w8jek

więc oto krótka ciekawostka o kolejnym moim projekcie, który czeka w szufladzie:
jest historia kotka z adhd, który nie radzi sobie w społeczeństwie
do tej animacji mam już cały scenariusz, storyboard i część animatiku, kombinujemy jeszcze z Cat ze stylistyką, która najlepiej będzie pasować do historii, a tak to może wyglądać:

#tworczoscwlasna #animacja #adhd #smiesznekotki #rysujzwykopem
WUJEKprzezUzamkniete - cześć Murki!
coś nowego na tagu: #w8jek

więc oto krótka cieka...

źródło: adhd

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
@WUJEKprzezUzamkniete: Pierwszy kojarzy mi się z tą animacją ze szczurem (latała w necie). Drugi z Historią BoJacka Horsemana. Czysta depresja... XD Ten kotek z adhd ma mieć skrajną deprechę?

Obstawiałbym nr 1.
  • Odpowiedz
@Wierzbek: mi bardziej podoba się drugi, ale ten pierwszy jest łatwiejszy do rysowania, więc jest w ogóle szansa, że kiedyś to zrobię :)
@zielony_goblin no, powiedzmy, że bardzo dobrze kogoś znam ;)
@MajoZZ BoJacka uwielbiam, a tego ze szczurem nie kojarzę, możesz podesłać? Nie chcę za dużo spoilować, ale zdecydowanie będzie miał co najmniej epizod depresyjny
  • Odpowiedz
@WUJEKprzezUzamkniete: Pierwszy ma charakter bardziej rozrywkowy. Z drugim można się już utożsamiać przez większą antropomorfizację i jak wyżej - u mnie też powoduje skojarzenia z depresją ;). Tak różne style moim zdaniem potrzebują różnych historii. Ja wolałbym zobaczyć rozwinięcie pierwszego wariantu.
  • Odpowiedz