Wpis z mikrobloga

Oglądam konopskiego i tak słucham tego.

SMUTNA SYTUACJA WYOBRAŹCIE SOBIE, ŻE TERAZ W POLSCE ZAMYKANY JEST TWTCH ALBO YOUTUBE, STRACILI NA TYM WIDZOWIE ORAZ STREAMERZY

Muszę przyznać, że nie rozumiem dlaczego widzowie mieliby na tym stracić.
Wiadomo streamerzy by płakali w takiej sytuacji co słabsi, bo ci lepsi od razu przenieśliby się na jakiegoś kicka bądź inną zastępczą platformę która by wtedy powstała i z innych sociali ściągnęli widownie z powrotem, ale widzowie mieliby na tym cokolwiek stracić?
Może jestem dziwny, ale ja bym się nawet cieszył jakby twitch był zamykany w Polsce i powstałaby jakaś platforma gdzie nie musisz słuchać co parę minut PRZEPRASZAM ADMINISTRACJE TWITCHA bo streamer ogląda filmik na którym słowo MURZYN było powiedziane.
Trochę szerzej o tym myślałem, ale nie chce się mocniej rozpisywać bo post byłby na dwie kartki A4 więc zostawię tylko ankietę.

#famemma #twitch #youtube #stream #friz

Jako widz byłbyś smutny z powodu usunięcia Twitcha/Youtuba z Polski?

  • TAK 33.8% (75)
  • NIE 66.2% (147)

Oddanych głosów: 222

BiednyJohny - Oglądam konopskiego i tak słucham tego.
SMUTNA SYTUACJA WYOBRAŹCIE SOBI...
  • 13
@BiednyJohny: widz by na tym kompletnie nie stracił, bo by założyli inna platformę lub właśnie przenieśli się na kicka, w zakresie korporacji leży to aby wykorzystać lukę w rynku i sprytnie się w niego wbić, a konsument wykłada nogi na biurko i tylko czeka
@BiednyJohny: Kick powstał po to by reklamować hazard i z tego oni mają główny zarobek wiec nie muszą się dostosowywać do tego by reklamodawcy byli zadowoleni. Każda inna alternatywa nie różniłaby się za bardzo od tego co jest na Twitchu, bo to po prostu jest dostosowywanie się do tego by jak najwięcej reklamodawców było zadowolonych. Sam kick w końcu też na starcie pozwalał na dużo więcej i już trochę niektóre rzeczy
@marv0oo: Zupełnie nie zrozumiałeś mojego postu, albo w ogóle go nie przeczytałeś.
Przechodząc do rzeczy, w poście odniosłem się do słów konopskiego które zamieściłem między innymi w cytacie który dam ci poniżej.

SMUTNA SYTUACJA WYOBRAŹCIE SOBIE, ŻE TERAZ W POLSCE ZAMYKANY JEST TWTCH ALBO YOUTUBE, STRACILI NA TYM WIDZOWIE ORAZ STREAMERZY

I tematycznie do tych słów konopskiego się ludzie wypowiadają, a nie do całego newsa na temat koreańskiego twitcha.
Nikt nic
Muszę przyznać, że nie rozumiem dlaczego widzowie mieliby na tym stracić.


@BiednyJohny: Poprawka* To absolutnie nie widzowie straciliby na tym, a straciliby na tym co najwyżej twórcy i to też nie wszyscy a ta ich bardziej leniwa część oraz odcinający kupony. Tu najlepszym przykładem chyba będzie NitroZyniak na YouTube, Twitchu jest out poszedł na Kicka jak był jeszcze niszową platformą i jeszcze na tym zyskał tak naprawdę. Inną sprawą jest to,
Każda inna alternatywa nie różniłaby się za bardzo od tego co jest na Twitchu,


@fuurin: Gówno prawda, spokojnie mogłaby powstać taka platforma gdzie ludzie zachowują się normalnie a internet jest jak kiedyś, problem jest taki największy iż ludzie dali dosłownie sobie wmówić, że inaczej się nie da na czele z widownią a streamerzy mają i tak wywalone bo swoje siano zgarniają prawie nic nie robiąc najczęsciej.
@marv0oo: Ogólnie z Amazonem największy problem jest taki, że oni nie umieją z popularyzować swoich innych usług jak platforma z serialami. Na przykład nie znam chyba żadnej osoby w Europie która korzystałaby z Amazon Music pomimo tego, że zapraszają tam różne topowe osoby pokroju nie wiem Tate McRea