Wpis z mikrobloga

@wikkixxox: oho, e-#!$%@? sonduje rynek XD
rada na przyszłość - jak masz zamiar doić wykopków to chociaż jakąś atencję zbuduj jak co najmniej venuska, a nie przyłazisz jako jakiś nołnejm i nawet nie ma z kogo cisnąć beki. Już lepiej do januszeksu idź bo na takim biedaumysłowym podejściu to kokosów #!$%@?ą nie zarobisz XD
@wikkixxox: mirki, nie wierzcie jej.
Przelałem jej 200 zł i miała być rozmowa i kilka fotek. A co dostałem?
Rozmowa wyglądała tak z jej strony: aha, no, ok, fajnie, spoko.

A na zdjęciach zobaczyłem jakieś pryszcze zamiast cycków, wargi sromowe tłuste i całe na wierzchu jak boczek wystający z bułki. Dupa sflaczała, niewytrenowana.
Jedyny plus taki, że przynajmniej ogoliła się, ale widać, że robi jakąś amatorkę, bo pełno ropnych krost.

Nie
Czy gdyby dziewczyna z wykopu miała konto na OF i bardzo atrakcyjny content, ile bylibyście skłonni płacić miesięcznie za dostęp i interakcje?


@wikkixxox: Ale po co, skoro wystarczy wpisać w google: gołe E-#!$%@?? Po co ktoś miałby płacić coś, co jest za darmo? xD
Tak. Godność jest wtedy, gdy nie prostytuujesz się przez osiem godzin w kołchozie za minimalną krajową.


@bigos555: Tak sobie wmawiaj. I porównuj pracę do szlaufienia się bez godności. Brawo, na takich rycerzykach one właśnie zarabiają. Bezużyteczni społecznie "ludzie" wyprani emocjonalnie całkowicie.Sam plastik.
@HrabiaZet: Tak sobie wmawiaj i porównuj lekką pracę za godną zapłatę do szlaufienia się bez godności w kołchozie, oddając do dyspozycji swoje ciało na wiele godzin, często degradując je i swoje zdrowie. Brawo, na takich rycerzykach oni właśnie zarabiają. Upodleni społecznie, wyprani z człowieczeństwa. Same zgliszcza.
Tak sobie wmawiaj i porównuj lekką pracę za godną zapłatę do szlaufienia się bez godności w kołchozie, oddając do dyspozycji swoje ciało na wiele godzin, często degradując je i swoje zdrowie. Brawo, na takich rycerzykach oni właśnie zarabiają. Upodleni społecznie, wyprani z człowieczeństwa. Same zgliszcza.


@bigos555: Idź tam mieszać bigos łokciem czy coś...nic i tak nie zrozumiesz. Szkoda mojej klawiatury.
@wikkixxox ostatnio kolega trafił na swoją sąsiadkę z osiedla na OF i stwierdził że zrobiło mu się trochę przykro bo ta laska udaje że nie jest polką, rozpoznał ją bo na jednym zdjęciu oprócz wielkiego rozkroku za oknem widać charakterystyczny budynek dzięki temu rozpoznał…jak myślicie dlaczego wstydzi się swojego kraju?
Czy gdyby dziewczyna z wykopu miała konto na OF i bardzo atrakcyjny content, ile bylibyście skłonni płacić miesięcznie za dostęp i interakcje?


@wikkixxox:
No, tak z 50pln miesięcznie bym zapłacił.
Ma być wrzucane regularnie tygodniowe podsumowanie postępu nad LLM, MLOps i trendami w security aplikacji webowych.
Miło, gdyby było coś o skalowaniu i zrównoleglaniu w appkach biznesowych.