Wpis z mikrobloga

@Ggggghhhhhh: Oczywiście że białasy jeżdżą do Seulu, to że polacy tego nie robią to nie znaczy że reszta świata też XD.

Napisałeś kretyńską odpowiedź, dostałeś mądrą ripostę. Mat.

Szkoda że przegrywy na wykopie tak mało się starają i Polacy nie chcą jechać w Alpy mimo że tam jest tak tanio tylko zapychają Zakopane
arinkao - @Ggggghhhhhh: Oczywiście że białasy jeżdżą do Seulu, to że polacy tego nie ...

źródło: 6u3

Pobierz
  • Odpowiedz
@Darth_Gohan: Nawet księzulo był w Zakopanem?! Omg!

Przekonałeś mnie xDD

Gdyby było drożej niż teraz to może przestaliby przyjeżdżać, nikt normalny tych turystów w Zakopanem nie chce! Wypi...lać na Słowacje, do Karpacza albo w Alpy.

księżulo co pół roku wsiada w auto do Zakopanego uj wie po co, razem z innymi turystami.
  • Odpowiedz
@huudyy: Akurat tylko ja spośród setek trolli wykopowych w tej sprawie miałam racje. Jakoś żaden cipeusz który mnie wyśmiewał jak pisałam że to góralka, on przyjezdny i że go ukażą nie przeprosił xD
Dziś nowe ataki, wczorajsze są nieaktualne xDD

I nie piszę że dla jakiś robaków ceny w Zakopanem są nie wysokie. Piszę że dla wystarczającej ilości ludzi jest zdecydowanie za tanio bo turystów jest za dużo.



  • Odpowiedz
@arinkao: ty sobie chyba jaja robisz Xxd dawaj te ceny z tego #!$%@? Zakopanego z gugle a dawaj te które obowiązują w sezonie jak jest masa gości. Nie musisz być inteligetna żeby wiedzieć kiedy są droższe
  • Odpowiedz