Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy warto wiązać się z 4/5 lat mlodszą dziewczyną, ale atrakcyjną, bez studiów, która pracuje za najniższa krajową? Dziewczyna vibe takiej trochŕ patusiary, ale niby mówi, że planuje studia zrobić. Jest mną bardzo zainteresowana i uprzedzam, nie, nie poleciała na mój status czy kasę, bo poznając się nic o tym nie wspominałem.

Sam mam 26 lat, magistra i dobrą pracę. Nie powiem, trochę będzi mi z tym dziwnie. Zawsze mialem dziewczyny na takim samym poziomie lub podobnym co ja. Tyle dobrze, że chce pracować.

Ktoś ma jakieś doświadczenia z takimi młodszymi dziewczynami? Dać jej szansę? Czy taki związek ma racje bytu? Da się z tego coś więcej wyciągnąć niż bezmyślne ruchanie?

#rozowepaski #zwiazki #tinder #niebieskiepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 96
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: pamiętaj. Czyny, nie słowa. Jak słyszysz któryś czas, że coś zrobi, a nie robi to olej. Jako już trochę starszy od ciebie to wolę, żeby partnerka nic nie mówiła ale robiła niż na odwrót.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim po pierwsze gdy szukasz kogoś do związku to patrz jakie ma wzorce z domu, czy nie wychowana przez samą mamę bo tata uciekł dymać inną lale, zobacz jakich ma znajomych - jeśli ona wydaje się w porządku a jej znajomi są patusami to znaczy że ona też nią jest, nawet jak teraz wydaje się normalna to znaczy że gra wersję demo.
  • Odpowiedz
  • 1760
@mirko_anonim: Jak kolega magister to nie ma żartów, lepiej poszukać jakiejś mieszczanki, córki kupca lub magnata. Zwłaszcza, że kolega już stary kawaler, ale skoro kształcony, z dyplomem, biegły w piśmie i łacinie to jeszcze może przysposobić sobie jakąś dzierlatke z dobrego domu i z posagiem.
  • Odpowiedz
@rtone Ale OP ma słuszne wątpliwości. Jeżeli skończył jakieś dobre studia i będzie dobrze zarabiał a ta dziewczyna będzie zarabiała trochę powyżej minimalnej, to albo on dostosuje się do jej poziomie życia pod względem finansowym, albo będzie jej sponsorem. Zakładając rodzinę, to on będzie ponosił największe wydatki.
  • Odpowiedz
Ale o co chodzi? Przecież OP nie spędzi z nią 50 lat życia. Niemal każdy związek się rozpada. Ten też się raczej rozpadnie. No ale co z tego? Pobędą trochę razem, rozejdą się, i cykl się powtórzy. Ale to nie powód, by nie wchodzić w ten konkretny związek.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Zależy co wolisz, jak jesteś feministą popierający aby kobieta w równym stopniu pracowała, stawiała na kariere była niezależna to lepiej nie xD Jeśli jesteś zwolennikiem tradycyjnego modelu kochający przemoc ekonomiczną by kobieta była pod twoje dyktando to bierz :)
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: myślisz, że studia świadczą o czymkolwiek? Piszesz, że "vibe patusiary, ale niby planuje studia", jakby uczelnia miała cokolwiek zmienić poza śmiesznym papierkiem. O sobie piszesz, że "masz magistra", co znaczy zupełnie nic, bo te śmieszne literki przed nazwiskiem może mieć chyba każdy, kto nie jest upośledzony intelektualnie (chociaż i tutaj mam wątpliwości).
  • Odpowiedz
Czy warto wiązać się z 4/5 lat mlodszą dziewczyną, ale atrakcyjną, bez studiów, która pracuje za najniższa krajową? Dziewczyna vibe takiej trochŕ patusiary, ale niby mówi, że planuje studia zrobić


@mirko_anonim: nie
  • Odpowiedz
  • 9
@mirko_anonim Co mają do tego studia. Mało to debili nie do życia, ale za to mgr przed nazwiskiem?
Nie wiem też co dokładnie rozumiesz przez 'patusiarki vibe' ale bardziej by mnie to martwiło niż studia bądź ich brak.
  • Odpowiedz
@Kamaasia888: vibe nie oznacza, że nią jest.
Dużo ogarniętych ludzi w prywatnym życiu zachowuje się tak, że nigdy byś nie przypuszczała, jakie wykształcenie mają czy jakie stanowiska piastują.

Też mam kumpla mega patusa, który ma przeogromne wyszkształcenie, zawodowo naucza, doktoryzuje się, wozi się z dość wpływowymi ludźmi i jest wybitnym kompozytorem muzyki klasycznej, całkiem znanym i cenionym w środowisku - a to co #!$%@? prywatnie, to byś powiedziała, że jest Mariuszem,
  • Odpowiedz
Czy warto wiązać się z 4/5 lat mlodszą dziewczyną, ale atrakcyjną, bez studiów, która pracuje za najniższa krajową?

@mirko_anonim: Prędzej czy później życie weryfikuje takie związki. Na początku jest fajnie, bo dziewczyna przyciąga wyglądem. Niestety gdy kończy się okres zauroczenia i zaczyna normalne życie, to różnice w wykształceniu i zarobkach zaczynają się coraz bardziej uwidaczniać. Pojawiają spory na tle finansowym i mentalnym. Jedyne co możesz zrobić to ruchać i obserwować, a
  • Odpowiedz