Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy warto wiązać się z 4/5 lat mlodszą dziewczyną, ale atrakcyjną, bez studiów, która pracuje za najniższa krajową? Dziewczyna vibe takiej trochŕ patusiary, ale niby mówi, że planuje studia zrobić. Jest mną bardzo zainteresowana i uprzedzam, nie, nie poleciała na mój status czy kasę, bo poznając się nic o tym nie wspominałem.

Sam mam 26 lat, magistra i dobrą pracę. Nie powiem, trochę będzi mi z tym dziwnie. Zawsze mialem dziewczyny na takim samym poziomie lub podobnym co ja. Tyle dobrze, że chce pracować.

Ktoś ma jakieś doświadczenia z takimi młodszymi dziewczynami? Dać jej szansę? Czy taki związek ma racje bytu? Da się z tego coś więcej wyciągnąć niż bezmyślne ruchanie?

#rozowepaski #zwiazki #tinder #niebieskiepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 96
bezdzietne z założenia związki istnieją to nawet zyskują na popularności


@Kremufka2137: Jak myślisz, z czego wynika ta bezdzietność? Z badań socjologicznych które znalazłem w Internecie wynika, że to głównie kobiety są tą stroną, które nie chcą dzieci, właśnie po to, aby nie rezygnować z samorealizacji.

no tak, czyli problem leży w tym, że facetowi łatwiej zaimponować prostej dziewczynie bez większych celów i planów w życiu, zamiast spełniającej swoje ambicje dziewczynie


@
@octogen: w moim otoczeniu jest niejeden facet który dzieci nie chce ponadto ja sam także jak z kimkolwiek się wiązałem na poważnie to gadka, że dzieci nigdy nie chciałem, nie chcę i nie ulegnie to zmianie musiała się odbyć aby kwestia była jasna i transparentna. To oczywiście argument anegdotyczny, ale wciąż.
w moim otoczeniu jest niejeden facet który dzieci nie chce


@Kremufka2137: Jak sam zauważyłeś, jest to argument obarczony błędem. Twoje otoczenie składa się zapewne z ludzi Tobie podobnych, stawiających na wygodnictwo, stąd nie jest to wiarygodna grupa reprezentatywna.
@smallboobslover: ale zdajesz sobie sprawę, że takie prace jakie wymieniłeś też powstają? Ja na magisterce badałem pokrewieństwo nieopisanych, świeżo odkrytych gatunków ryb z rodzaju Apistogramma wraz z opisem ich morfologii. Jeżeli większość ludzi jakich znasz pisało prace wyglądające jak rozwinięte rozprawki z liceum to tylko mówi o bańce w której się znajdujesz.
Jeżeli ktoś idzie na studia tylko żeby mieć papier to napisze byle jaką pracę z proponowanych tematów, inna sprawa
facetowi łatwiej zaimponować prostej dziewczynie bez większych celów i planów w życiu, zamiast spełniającej swoje ambicje dziewczynie. Czyli to o to chodzi


@piamater: jeśli uważasz, że imponowanie to istota zwiazku, to jeszcze dużo musi wody upłynąć, żebyś nadawała się do czegoś innego jak coitus
@mirko_anonim: Uściślij czym jest vibe patusiary dla ciebie.

Jara czesterfieldy, pociąga harnolda na ławeczce z psiapsiółkami, ma na ciele 15 dziar, ubiera się jak na disco w Manieczkach ale tak na codzień, na ulicę? No jak tak to średnio, chyba że w takie damy celujesz.
@mirko_anonim: To jedno z pytań na które tylko Ty możesz udzielić odpowiedź. Bez miłości z obu stron większość związków nie będzie miało sensu. Nie ma sensu pytać skąd to wiadomo, bo wystarczy ją przytulić.
@mirko_anonim:

po 1. ważne aby ten "vibe" przekładał się na często ruchanie i spontaniczne lodowanie - bez tego żaden związek nie ma szans na dłuższą metę
po 2. nie musisz nic jej mówić o swoim "statusie" - kobiety (szczególnie takie co dla ogółu facetów są 8+/10) mają instynkt wykrywania potencjalnego wygrywa z perspektywami
po 3. nigdy ale to NIGDY nie słuchaj tego, co mówi kobieta w temacie "co chce zrobić w
@lexico: jak zwykle #!$%@? do mnie, a może jakbyś się wczytał w dyskusję to byś zauważył, że ja tylko odpowiadam na "pseudorywalizację" w związku, co zostało napisane przez inną osobę. Z takim podejściem w dyskusji widocznie Ty nie nadajesz się nawet do tego, co napisałeś, skoro nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, elo
Z takim podejściem w dyskusji


@piamater: to ty dyskutujesz o "imponowaniu" młodszej. Typowe puste argumenty lewackiej kobiecej logiki.
Mężczyźni nie pożądają młodszych kobiet, bo można je łatwiej zmanipulować. To kwestia czystej biologii.

"#!$%@? do mnie" - wszystko odbierasz osobiście? Masz problemy z pewnością siebie lub jakieś deficyty emocjonalne?