Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy warto wiązać się z 4/5 lat mlodszą dziewczyną, ale atrakcyjną, bez studiów, która pracuje za najniższa krajową? Dziewczyna vibe takiej trochŕ patusiary, ale niby mówi, że planuje studia zrobić. Jest mną bardzo zainteresowana i uprzedzam, nie, nie poleciała na mój status czy kasę, bo poznając się nic o tym nie wspominałem.

Sam mam 26 lat, magistra i dobrą pracę. Nie powiem, trochę będzi mi z tym dziwnie. Zawsze mialem dziewczyny na takim samym poziomie lub podobnym co ja. Tyle dobrze, że chce pracować.

Ktoś ma jakieś doświadczenia z takimi młodszymi dziewczynami? Dać jej szansę? Czy taki związek ma racje bytu? Da się z tego coś więcej wyciągnąć niż bezmyślne ruchanie?

#rozowepaski #zwiazki #tinder #niebieskiepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 96
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: bzikaj, ale samym bzikaniem związku nie zbudujesz jakkolwiek ładna nie jest. Ja nie wytrzymałabym z laska która podświadomie uważam po prostu za głupią, lubię w partnerce mieć partnerkę do rozmowy, do dyskusji o czymś, a jeśli na dodatek nie że wszystkim się ze mną zgadza i potrafi to dobrze uzasadnić to wspaniałe. Partner powinien nas pobudzać do myślenia imo.
  • Odpowiedz
myślisz, że studia świadczą o czymkolwiek? Piszesz, że "vibe patusiary, ale niby planuje studia", jakby uczelnia miała cokolwiek zmienić poza śmiesznym papierkiem. O sobie piszesz, że "masz magistra", co znaczy zupełnie nic, bo te śmieszne literki przed nazwiskiem może mieć chyba każdy, kto nie jest upośledzony intelektualnie (chociaż i tutaj mam wątpliwości).


@kasiknocheinmal: studia świadczą o tym, że przez x lat dostawałeś regularnie zadania do rozwiązania (kolokwia, egzaminy, sprawozdania, projekty etc.),
  • Odpowiedz
@mlodygustaw: skończyłam uczelnię techniczna, rzekomo jedną z lepszych w kraju i tak, to wszystko trzeba zrobić, co nijak nie zmienia faktu, że studia kończyli cwiercinteligenci i ludzie, którym słoma z butów wystaje, po czym zostawali na uczelni, żeby uczyć innych. Sorry, ale w poziom ludzi, który ma wykazywać korelację z wykształceniem nie wierzę.
Chyba, że ktoś na codzień obraca się w kiepskim środowisku, to tak, może mieć wrażenie innego poziomu, ale
  • Odpowiedz
@mlodygustaw: ale w dalszym ciągu to tylko studia, przedłużenie liceum, nauki i bimbania. Tu nie ma nic niezwykłego, magicznego. Jeśli studia dodatkowo wyuczyły jakiejś dziwnej maniery wyższości, to tylko pokazuje, że te studia chooya mu dały, zamiast poszerzać horyzonty i otwierać się na różne osoby.
W dodatku te prace są tylko jakimiś, większymi rozprawkami z liceum, a nie poważnymi badaniami. Gdyby zadaniem było zaprojektowanie czegoś konkretnego zbudowaniem odpowiednika starshipa, wyprodukowaniem baterii,
  • Odpowiedz
Co to znaczy vibe patusiary? Wysiorbała ci aż ci klejnoty zaklaskały i musiałeś prześcieradło z d^py wyciągać? Czy na twoich oczach robi to innym?

W tym kraju większość studiów to produkcja narybku niewolniczego dla korpo za max średnią krajową w porywach x2
Jak ma łeb na karku to zarobi x3, albo wychowa ci dzieci, albo za twoje będzie kupować coraz droższe tipsy
  • Odpowiedz