Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Pytanie głównie do #rozowepaski bo lepiej się mogą orientować. Czy to tylko moje wrażenie, czy ostatnimi czasy faktycznie coraz więcej kobiet, które są w #zwiazki lub #malzenstwo ma poza partnerem adoratora/adoratorów, z którymi rozwija relacje mniej lub bardziej? Spotkałem się już kilka razy w gronie znajomych (Jestem koło 30-stki), że zajęta kobieta potrafiła posiadać tindera, ale jej facet nie. To znaczy - ona ma męża/chłopaka na wyłaczność, a on z kolei trochę akcpetuje lub musi akceptować, że ona ma jakichś tam zalotników wokół siebie, z którymi jest w kontakcie/spotyka się regularnie.

#logikarozowychpaskow #milosc #relacje #polska #kobieta #kobiety



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 5
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: ciężko powiedzieć czy coraz więcej, nie wiem jak było kiedyś. Poza tym, nie było też to tak oczywiste, nie było tego widać, nie było internetu. Nie znam też aż tylu kobiet, bo jestem w związku, a nie wierzę w przyjaźń damsko męską. I nie ograniczalbym też takich zachowań tylko dla kobiet. Mężczyźni też nie są święci.
  • Odpowiedz
że zajęta kobieta potrafiła posiadać tindera, ale jej facet nie. To znaczy - ona ma męża/chłopaka na wyłaczność, a on z kolei trochę akcpetuje lub musi akceptować, że ona ma jakichś tam zalotników wokół siebie, z którymi jest w kontakcie/spotyka się regularnie.


@mirko_anonim: to nie powinno mieć miejsca
  • Odpowiedz
a nie wierzę w przyjaźń damsko męską. I nie ograniczalbym też takich zachowań tylko dla kobiet. Mężczyźni też nie są święci.


@johnnnnn: ja wierzę, ale swojej kobiecie nie pozwoliłbym mieć kolegów - same statystyki mówią swoje
  • Odpowiedz