Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Hej, wraz z partnerką szukamy trochę zabawy. Do fizyczności podchodzimy na luzie i zdecydowaliśmy się spróbować czegoś nowego, mianowicie swingu. Oboje mamy około 30 lat. Przegadaliśmy, i chyba jesteśmy gotowi na to, aby tego spróbować - czy to na zasadzie wymiany, czy zabawy z jeszcze jedną dziewczyną, bądź ja i jeszcze jeden facet zajmujący się moją dziewczyną. Zakładamy że pojawi się wielu spermiarzy, więc w grę wchodzą tylko pary, albo dziewczyna.

Należymy do ludzi wysportowanych, ale też zajętych dość mocno pracą, przy tym również skupionych na sobie. Jesteśmy też dość wybredni, więc pewnie trudno będzie nam znaleźć kogoś, kto by się nam spodobał, i z kim pojawiłoby się fajne flow. Nie interesuje nas mechaniczny seks.

Najpierw jednak chcemy się rozejrzeć po tym świecie i tu powstaje pytanie, gdzie szukać kogoś takiego?

Znamy takie miejsca jak
- tinder - sporo ludzi będzie trzeba przewertować i odrzucić, pewnie znajdzie się sporo spermiarzy, więc tu skupimy się tylko na parach.
- zbiornik - ale na ile ten portal jest sensowny, nie mamy pojęcia
- kluby swingerskie - jesteśmy ze południa Polski i słyszeliśmy o PRIVE Swingers Club oraz RedFox, nie wiemy jednak czy takie miejsce na pierwszy raz to dobry pomysł, co by nie było za dużo wrażeń, co mogłoby nas zniechecić.

Nie szukamy tylko mechanicznej seksualności, ale fajnej relacji z inną parą, czy dziewczyną.

Może Wykop to nie najlepsze miejsce na szukanie informacji na ten temat, ale anonimowo to i warto spróbować ;)

#swingers #sex #sexy #feels #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #tinder #badoo #randki #randkowanie #zwiazki #tinderowki #relacjemiedzyludzkie #psychologia



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Hej, wraz z partnerką szukamy trochę zabawy. ...

źródło: image-01

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Tinder - jak sami powiedzieliście, łatwo nie będzie, ale próbować można. Tu szukałbym par albo dziewczyn, chociaż jak Twoja panna założy tindera i trochę posłajpuje, to z pewnością znajdziecie fajnego kolesia na ruchanie nawet w trójkę. U mnie tak znaleźliśmy idealnego faceta, najpierw spotkał się z moją laską, a potem spotkaliśmy się w trójkę, gdzie okazało się, że gość nawet nie ma nic przeciwko walce na miecze (
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Zapraszamy do Warszawy na wieczory dla par. Lava i Act dają radę. Na Zbiorniku też jesteśmy od lat, ale z racji, że nie mamy czasu jeździć i spotykać się z parami, lepiej nam pasuje dać znać kilku parom na zb, że ruszamy do klubu i niech wpadają jak mają czas.

  • Odpowiedz