Wpis z mikrobloga

#pracait nie mam pomysłu co robić
Pracowałem dwa lata jako junior Java
Od minimalnej do 6k na rękę

Później 6msc szukałem pracy
Zwolnienia były. Szef mnie chwalił. Wrócił z urlopu i dał wypowiedzenie...

Dosyć ciężko było znaleźć kolejną robotę
Aktualnie mam6.5 k na reke
Od kweotnia mają mi dać 7.3 na rękę uop

Nienwiem co robić
Szukać czegoś czy zostać? W sumie ciężko o pracę a lledwo co wyszedłem z bezrobocia
Fullstack java
Praca tylko zdalna
Skończyłem inz

Obie pracę w korpo
Nie wiem też ile wołać na nowym stanowisku.
rozmawiałem z liderem zespołu to mówił że 15 proc podwyżki co 2 lata a tak to nic nie dają. Więc i tak za jakiś czas muszę czegoś szukać

#programowanie #programista15k #it
elozapiekanka - #pracait nie mam pomysłu co robić 
Pracowałem dwa lata jako junior Ja...

źródło: 1200px-Java_programming_language_logo.svg

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
Niesamowicie się to czyta, kiedyś ludzie mająć 2 lata expa byli rozchwytywani, dzisiaj się cieszą za po 6msc szukania pracy mają 7k na ręke. Jednak branża ma ostry zjazd w dół
  • Odpowiedz
@elozapiekanka: stanęło wszystko przez stopy procentowe i przyhamowane inwestycje. Powoli po cichu szukaj roboty jako mid. Mozesz celować nawet w 15k. I douczaj się różnych rzeczy
  • Odpowiedz
@ly000: wow.. czyli lipa trochę jednak eh
15k to spoko wypłata więcej w #!$%@? niż teraz mam
Boje się że będę miał.w #!$%@? obowiązków ew że to nie realne że nie utrzymam sie
  • Odpowiedz
to kiedy się to zmeini

Ludzie pisali że z początkiem roku się zmeini a jest no


@elozapiekanka: ci ludzie nie mają pojęcia o czym piszą

Globalna sytuacja jest coraz gorsza, a nie lepsza.

Przez co najmniej kilka lat, nie będzie tak jak jeszcze dwa trzy lata temu.
  • Odpowiedz
te stawki to obled


@elozapiekanka: to samo pomyślałem, gdy przeczytałem Twoją pensję :D

ładnie się zasiedziałeś na niskiej stawce, nie kusiło Cię czasem spojrzeć(nawet raz w miesiącu) jakie są stawki rynkowe?
  • Odpowiedz
@elozapiekanka: Musisz popróbować, może gdzieś się załapiesz; nawet jeśli będziesz odstawał na początku to z czasem pewnie nadgonisz, poznasz konwencje i sposoby solucji problemów w projekcie

ja nie jestem wymiataczem, a zawsze miałem z tych topowych stawek. niestety niekoniecznie były to super ambitne projekty, ale zawsze miałem okazję poznać nowe technologie czy, już po kilku latach, mieć względnie spokój od potrzeby nauki co raz to nowych rzeczy co kończyło się na
  • Odpowiedz