Wpis z mikrobloga

Byłem wczoraj na 5 randce z tindera całkowicie nieprzygotowany, podszedłem do tego jako trening przez dzisiejszą 6 randką z tindera (druga randka z tą samą osobą) i wiecie co? Oczywiście jak byłem całkowicie nieprzygotowany i miałem syf w aucie to było peklowanie.

Byłem pewien, że ta historia będzie niczym z american pie, że na jej widok bez ubrań spuszczę się w spodnie ale było chyba jeszcze gorzej, przy całowaniu i przytulaniu miałem tętno ze 120 i namiot w spodniach, wystarczyło że prześliśmy do tematu i zamiast namiotu był półflak i bawiliśmy się z 30 minut i nic, musiałem samemu zwalić konia żeby dojść i to było straszne i żenujące ( ͡° ʖ̯ ͡°)

także ręka>tzipa

#seks #tinder #podrywajzwykopem #zwiazki #przegryw
serek_heterogenizowany - Byłem wczoraj na 5 randce z tindera całkowicie nieprzygotowa...

źródło: 1000012635

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
wystarczyło że prześliśmy do tematu i zamiast namiotu był półflak i bawiliśmy się z 30 minut i nic, musiałem samemu zwalić konia żeby dojść i to było straszne i żenujące ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@serek_heterogenizowany: trochę przypomina mi moją sytuację, jak zapłąciłem lasce 5 stów a mi nie stanął ze stresu. Nawet to nie był półflak, to był świński ogon
  • Odpowiedz
  • 2
@stormi

glupie pytanie zadala, facetow podnieca wszystko co ma cokolwiek ksztaltem chociaz podobne do dziury, tu zawsze jej problem w chloptasiu


jestes lustrzanym odbiciem toksykow i mizoginow z wykopu XD jak to trolling to gratuluje bo bawi i uczy xd
  • Odpowiedz
@MrSzakal @sruba_m3: na pierwszym, wymieniłem z nią może z 10 zdań na tinderze i zaproponowałem spotkanie. Złapaliśmy się za rękę na spacerze a później w samochodzie sama złapała moją dłoń, usiedliśmy na tylnej kanapie przytuleni oglądając film na telefonie i tak sobie wędrowałem ręką po niej i doszło do tego że trzeba było szukać jakiejś ustronnej miejscówki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Psychedryna 180 cm w airmaxach xD
  • Odpowiedz