Wpis z mikrobloga

@wiewiorka_na_kolankach: Jak nie będziesz konsumować żadnych treści to mądrzejszy nie będziesz. Musisz segregować wartościowe od gówna. Jeśli chodzi o filmy i seriale to masz sprawę ułatwioną: #1000filmow i #serialseries - tam tez będzie dużo poleceń książek czy muzyki...

Jedyną rzeczą którą warto zostawić całkowicie to telewizja - tam nie ma nic wartościowego.
  • Odpowiedz
@wiewiorka_na_kolankach: Pewnego dnia wystawiłem TV przed dom, następnego wypowiedziałem umowę w kablówce, niebawem będzie piękna, okrągła :) 17 rocznica tego wydarzenia. Ani razu nie odczułem żalu czy straty. Obecnie mam TV ale używam go tylko do oglądania tego co sam chcę, w łóżku.
Edit: To była jedna z lepszych decyzji w życiu.
  • Odpowiedz
@WLADCA_MALP: w zasadzie prawie kazdy film...taka rozrywka dla leniwych. Ciezko byloby mi wymienic taki film ktory nie jest strata czasu. Musialby zmusic do myslenia i jakies zmiany w sobie. Widzialem np Zone of interest, i czy moje zycie sie po nim zmienilo? nie. Juz w zasadzie o nim nie pamietam.
  • Odpowiedz
@wiewiorka_na_kolankach: Jak masz jakiekolwiek przyzwyczajenie, które uważasz za stratę czasu, ale mimo wszystko nadal to robisz, to jak sam mocno nie postanowisz, że kończysz z tym, to raczej nikt ci nie da złotej rady, bo taka pewnie nie istnieje.
Z mojej strony mogę doradzić odcięcie się od bodźców, które sprawiały, że mimo wszystko włączałeś TV/komputer i oglądałeś seriale.
Zgaduję, że robiłeś to w swoim wolnym czasie, więc warto byłoby się zastanowić,
  • Odpowiedz