Wpis z mikrobloga

  • 11
@gnt_1 mnie oślepiają te przeciwmgielne, może masz brązowe oczy, ludzie z jaśniejszym kolorem oczy widzą cały świat jaśniej i są bardziej wrażliwi na światło
  • Odpowiedz
@Pesa_elf: ehhhhh mam nadzieje ze więcej takich kierowców nie spotkałeś, ja w mocnej mgle robię tak ze jak ktoś do mnie dojedzie i wiem ze mnie widzi, to wyłączam to światełko.
A jedz bezpiecznie przeważnie oglądają kierowcy którzy nie maja problemów z przepisową jazdą, podobnie jak ludzie kupujący książki o zarządzaniu budżetem domowym, potrafią zarządzać pieniędzmi
  • Odpowiedz
jaśniej i są bardziej wrażliwi


@Cernold: Akurat przyczyna fizjologiczna znajduje się dokładnie z drugiej strony organizmu. Wykopki mają o wiele bardziej wrażliwe odbyty i znacznie łatwiej dochodzi do jego podrażnienia.
  • Odpowiedz
Mnie bardziej ślepi gdy ktoś po zmroku w korku cały czas trzyma nogę na hamulcu.
Wiem, skrzynie automatyczne.
  • Odpowiedz
jak ktoś za tobą jedzie to wyłączamy światła przeciwmgłowe


@Pesa_elf: No i zamiast skupiać się na jeździe, to co chwila szukasz tego przycisku, żeby włączyć lub wyłączyć te światła. A u mnie jest jeszcze w takim miejscu, że zasłania go kierownica, i muszę spojrzeć gdzie dokładnie jest.
  • Odpowiedz
zastanawia mnie czy takie posty to jakiś trolling bo jeszcze nigdy nie poczułem się oślepiony jak chłop miał włączone przeciwmgielne, za to nikt nie robi rabanu o faktycznie oślepiające lampy Ducato i innych przeładowanych aut


@gnt_1: może już ślepy jesteś i czas zbadać sobie wzrok, niektóre auta mają tak #!$%@? przeciwmgielne z tyłu, że jechać się za takim debilem nie da.
  • Odpowiedz
No i zamiast skupiać się na jeździe, to co chwila szukasz tego przycisku, żeby włączyć lub wyłączyć te światła. A u mnie jest jeszcze w takim miejscu, że zasłania go kierownica, i muszę spojrzeć gdzie dokładnie jest.


@G06DbT: XDD skoro musisz ciągłe wyłączać / włączać, to może tylko oznaczać, że ich po prostu nie potrzebujesz.

PS nauczenie się lokalizacji przycisku na czuja też nie jest trudne XD
  • Odpowiedz
@huudyy: Chyba nie rozumiesz.

Z resztą Pan Dworak z jedź Bezpiecznie mówi że jak ktoś za tobą jedzie to wyłączamy światła przeciwmgłowe.


No jeżeli jest mgła, i ktoś dojeżdża do ciebie, to masz wyłączyć, a jak cię minie, to znowu włączasz. Takie trudne do zrozumienia? I wtedy zamiast skupiać się na jeździe, to będziesz co chwila włączał i wyłączał światłą?

nauczenie się lokalizacji przycisku na czuja też nie jest trudne


@
  • Odpowiedz
@G06DbT: Weź prawo jazdy oddaj skoro przed jazdą nie zapoznajesz się w ogóle z pojazdem i nie wiesz gdzie co masz XD
A przeciwmgielne oślepiają i często ludzie mają je włączone przy minimalnej mgle lub deszczu. Z drugiej strony widzę też gości co jedzie w silnym deszczu, jeszcze szarym autem i bez żadnych świateł.
  • Odpowiedz
No jeżeli jest mgła, i ktoś dojeżdża do ciebie, to masz wyłączyć, a jak cię minie, to znowu włączasz.


@G06DbT: dokładnie tak, długich też nie wyłączasz bo masz dźwigienkę za kierownicą? XD
  • Odpowiedz
dokładnie tak, długich też nie wyłączasz bo masz dźwigienkę za kierownicą


@huudyy: w ogóle nie używam długich.

nie wiesz gdzie co masz


@Mekeos: wiem gdzie jest ten przycisk. Ale jest w takim miejscu na desce rozdzielczej, że to bardzo nieporęczne miejsce.

A przeciwmgielne oślepiają i często ludzie mają je włączone przy minimalnej mgle lub deszczu.


@Mekeos: nie używam w ogóle, nie pamiętam kiedy używałem.

Z drugiej strony widzę też
  • Odpowiedz