Wpis z mikrobloga

Trzaskowski nie boi się demokracji, ale nie będzie robił referendum o Strefie Czystego Transportu, bo rozmawiał z tysiącami ludzi i przeprowadzane były konsultacje społeczne na tych tysiącach i zdecydowana większość jest za jej wprowadzeniem. Tymczasem aglomeracja warszawska liczy sobie ponad 2 miliony mieszkańców. No, ale głos przepytanych aktywistów, cyklistów i fundacji przeważa. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Stwierdził też, że on jak i radni zostali wybrani m.in. do tego, aby podejmować trudne decyzje. Dlaczego "trudne", skoro wszyscy z taką niecierpliwością i uśmiechem na twarzy na te zmiany czekają?

Rafałek potwierdził, że protestowali przeciwko temu w zasadzie tylko Konfederaci. Jak zwykle z resztą.

Ja naprawdę Rafałkowi i Wam życzę, aby udało się warszawską SCT wprowadzić. Otworzę wtedy popcorn i będę rozkoszował się nowym marszem miliona serc, wdzięcznym nowym udogodnieniom i poprawie standardu życia.

#bekazlewactwa #lewackalogika #sct #polityka #konfederacja #goscradiazet
  • 6
@USSCallisto:

warszawskie PO/KO

demokracja i referenda

jakikolwiek poziom czegokolwiek


Jesteś nowy w mieście czy prowokujesz XD Nawet hardzi zwolennicy tej partii mocno jadą po lokalnych strukturach (choć oczywiście na koniec zesrają się przed strasznym pisem i i tak ich poprą). Ba, niektórzy radni (dzielnicowi przynajmniej) czy działacze od nich mają jawną bekę z bezczelności "góry". Paru zresztą poleciało za to z partii.

Sam Trzaskowski (tzn. osobiście) w Warszawie jest skrajnie niepopularny,
@krdk: Nie, nie będę tak pisał. O takich sprawach powinni decydować bezpośrednio mieszkańcy. Trzaskowski wydaje duże pieniądze na naprawdę głupie rzeczy. Takie lokalne referendum byłoby lepszym wydatkiem niż palety.
@Serghio: ja jestem z Wrocławia i z mojej perspektywy to wygląda tak, że ludzie narzekają na Sutryka, uważają go za totalnego debila i cwaniaka, ale po drugiej stronie jest PiS więc nie mają wyboru. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Janusz_Jubicz: w Warszawie mieszkałem tylko lata temu przez rok. Cały mój wpis został oparty o wywiad w Radiu ZET i słowa Trzaskowskiego + kilka znalezisk sprzed kilku tygodni, w których opisywano kto prowadził konsultacje społeczne i kto był odpytywany.