Wpis z mikrobloga

Pamiętam, jak na wykopie były hura zachwyty, że Bitcoin się sypie i że komputerowy pieniądz padł i kupujcie konserwy. Wykresy. Linki, lajki,plusy, spuszczanie się na siebie poglądami, ideologią, jedna wielka orgia przekonań. Ja wtedy napisałam na spokojnie—zwykła przecena, teraz warto kupić, nic nadzwyczajnego, bo krypto takie wahania ma. Poczekałam trzy lata i czyje na wierzchu? Za dużo to jest warte do prania kasy i unikania rządów autorytarnych, żeby to padło. Po raz enty głosząc niepopularną opinię na wykopie, za którą mi psuto krwi w komentarzach, okazało się, że trafnie przewidziałam. Dzisiaj się dowiedziałam też, że na TikToku głównie siedzą 30/40latki teraz. Takie Grażynki, co lipsynkują sobie, zdominowały system. I postępuje proces podobny do Facebooka z boomerami.

Ale jednocześnie dowiedziałam się, że AI TikToka aktywnie wywala dupków. Po prostu nauczyło się, co to chamskie komentarze, i nie wyświetla ich xD Można krytykować, ale trzeba to robić z finezją. Czy takiego czegoś doczekam się na wykopie? Tak, za ćwierć wieku. #facebook #tiktok #przemyslenia #hejt #bitcoin
KingaM - Pamiętam, jak na wykopie były hura zachwyty, że Bitcoin się sypie i że kompu...

źródło: IMG_20240229_161808

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@KingaM: Ja pamiętam jak w internecie na forum kolega błagał żebyśmy kupili bitcoiny.
No ale kolega był smarkiem co chodzi do szkoły i co on tam wie, hehe.
Był jednak przekonujący wiec sprawdziłam po ile te bitcoiny, może sobie kupie ze 100 bitcoinów chociaż, pomyślałam. Wchodzę, patrzę i oczom nie wierzę,1 za 100zł. Jako rozsądna dorosła osoba nie posłuchałam wiec dziecka które wymyśliło jakieś bzdury i wkręca nam jakieś oszustwa, w
  • Odpowiedz
@KingaM: ja #!$%@?, zarobiła i jescze płaczę, że ją ktoś obraził 2 lata temu, czekasz na cenzurę na wykopię? nie radzisz sobię ze słowami krytyki? Nie umiesz się normlanie pochwalić, że zarobilaś i trzeba pisać takie patetyczne wrzutki ala post na instagramie? może jeszcze napisz coś o zdrowym trybie życia
  • Odpowiedz
@KingaM: ale na tiktoku czy instagramie jest cenzura, bo tam firmy pompują pieniądze w reklamę. Nie po to wydają kasiurę, żeby ktoś napisał niewygodny komentarz. Z twojego wpisu wynika, że jesteś ogólnie za cenzurą w internecie, bo nie lubisz czytać niemiłych komentarzy?
  • Odpowiedz