Wpis z mikrobloga

@alkoholik000 dla pewności zrób sobie badanie moczu, ale myślę, że to nie było nasienie :) czasem jest tak, ze jak sikasz to przez chwilę strumień wygląda jakby leciał w sikach taki biały proszek i piecze końcówka. To są po prostu rzeczy, które się tam nagromadziły i trzeba je wypłukać. Kiedyś pytałem o to lekarza. Ale jak masz wątpliwości to badania nie zaszkodzą. Zresztą warto jej robić co jakiś czas.
Nie czaje tego, ja pamiętam, że jak czasem nie waliłem za młodu, bo nie było warunkow/zapomniałem/byłem dalej zadowolony po przypadkowym bolcowniu to później w nocy się budziłem, bo było mokro
@alkoholik000 u mnie 49 dzień na liczniku. Z tym, że nawet łatwo poszło bo w międzyczasie miałem sporo obowiązkowo w związku z ogarnianiem mieszkania.
Jestem zadowolony bo miałem przez ten czas dużo więcej energii do działania. Ostatnio czuje, że napięcie rośnie xd.
Narazie bez nocnych niespodzianek.
@antek-gamer: też mi się śniło coś erotycznego, juz nie pamietam co, ale racja jest to dość mocne odczucie. Czuć jak koszmar, ten sam poziom, tylko przyjemnie. To nawet jest ok.
Tyle, że jak słyszę, że ktoś nigdy nie zalał gaci w nocy robiąc no gap to nie wiem jak to możliwe. Przecież to nawet mniej niż 2 tygodnie było i mokra nocka
@johnnnnn @alkoholik000
Sluchajcie, czy jestem 'normalny'? Takie pytanie zadaje sobie w życiu z powodu hmm 'odchyleń' - tak mi się wydaje.
1. Nie wiem czy nadaje się do związków bo po stosunku, potrafię tracić zainteresowanie dziewczyną. Tak jakby miałbym być z nią tylko dla orgazmu...
2. Nie nawidzę prezerwatyw, problemy z erekcją gdy je ubieram. Nie wiem czy to wynika ze stresu, że ubieram, z rozkojarzenia ehhh.
3. Kontynuując #nofap, w