Wpis z mikrobloga

Pogba raczej już zakończył karierę ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Gdyby trzymał się sportu zamiast robić z siebie produkt, wycisnął chociaż 95% swojego talentu i utrzymał to na parę lat to wg mnie gość by zakończył debatę na temat najlepszego środkowego pomocnika w historii. Mając swój dzień, środkowy pomocnik kompletny

Tylko łeb został w podparyskim gettcie

#pilkanozna #mecz #united
erni13 - Pogba raczej już zakończył karierę ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Gdyby trzymał się sportu zam...

źródło: paul-pogba-juventus-2023-2324-1693319423-115307

Pobierz
  • 15
@erni13: no fucks given

chyba nie było w zespole zawodnika który tak mi działał na nerwy w erze post-Fergusonowskiej, on i Lingard to dla mnie uosobienie tego co było najgorsze w tym składzie, Jose miał rację. Cieszę się tylko, że w tym całym syfie jaki przez lata sobie z nim zgotowaliśmy, to ostatecznie nie my zostajemy z ręką w nocniku, chociaż Juventusowi może to też będzie na rękę jak się okaże,
  • 0
@Squanto: Why?

Genialne podania, potężny i celny strzał z dystansu, silny, szybki, genialny technicznie.

Nie wiem czy w historii był pomocnik który miał takie papiery na granie jak on
@erni13: technika fantastyczna, utrzymywanie piłki wspaniałe, jak posadził podanie czasami to były to niesamowite ciasteczka.
A jednak był taki chimeryczny, że z okresu w Untied kojarzy mi się głównie ze strat piłki i ślamazarności. Miał co jakiś czas mecze wybitne, ale nigdy nie zachował formy dłużej niż na 5 meczów z rzędu. Nie mówię o formie genialnej, a o formie po prostu dobrej.

A już potężny i celny strzał z dystansu
  • 0
@CzosenWan: Nie no, nie raz pamiętam jakieś dobre strzały Pogby które ocierały się o słupki czy poprzeczki. Gość miał świetnie ułożona stopę i świetną celność

@vinmcqueen Tez Pogby nie znosiłem i wiadomość o tym zawieszeniu mnie nawet ucieszyla bo typ jest kompletnym debilem. Ale uważam, że potencjał miał jak #!$%@?
  • 0
@Squanto: Nigdzie nie napisałem, że Pogba był najlepszy tylko miał papiery by takim być, bo dostał niespotykany zestaw umiejętności. Poza rzutami wolnymi to prime Juninho mógł prime Pogbie buty czyścić, nie popadajmy w jakieś nostalgiczne szaleństwo xD
@erni13: Tu nie ma nostalgicznego szaleństwa.
A papiery to może mieć Sobie wielu takich. Dziś te papiery może Sobie do szuflady schować.
Wspomniałeś o ułożonej nodze to przytoczyłem fakt kto miał ją ułożoną lepiej. Można by wymieniać dalej ale mi się nie chce 🙂🤷🏼‍♂️.
  • 0
@Squanto: No ja właśnie nie przypominam sobie zawodnika który w środku pola mając swój dzień potrafił robić takie rzeczy a mimo wszystko nie wszedł na dobrą sprawę do topu.
@erni13: Głowa nie dogoniła nóg po prostu.
W sumie szkoda. Bo teraz nawet do reklamy nie pójdzie przez wizerunek czy nawet do TV. Ale może Sobie odłożył chociaż na Ciechocinek😂.