Wpis z mikrobloga

@W_nocy_x3: szanuje anonimowość w sieci, zwłaszcza w dobie deep fake
Sam opis mojej twarzy powinien wystarczyć, dla zobrazowania problemu.
Dodaj do tego prognatyzm górnej szczęki (górne zęby zachodzą na dolne)
  • Odpowiedz
@brzydkaRozowa dużych nosów jest więcej niz ci się wydaje. wcale nie jest to taka wada, są tego fanatycy ( ͡º ͜ʖ͡º)
prognatyzm - to nie wyrok, idź do stomatologa niech oceni i koryguj.
od szczeniaka nosiłem okulary które mnie mega denerwowały i odejmowały pewności siebie (nadal jej nie mam xd), korekcja w moim przypadku 8,5k. z początku niewyobrażalna kwota na chłopa co ledwo zaczął pracę i zarabiał
  • Odpowiedz
@michallmtk: inaczej - poprzez zrypane geny od mojej matki odziedziczyłam tak kształt dolnej części twarzy. Byłam u wielu makijażystek i ocenili, że jestem posiadaczką twarzy prostokątnej. Jak się garbie, to dolna częśc twarzy już nie jest taka kwadratowa, tylko wydłuża się nos. To tak apropo pokazania, jak ta moja twarz się prezentuje.
Niestety jestem podobna do matki z twarzy : /

Szczęka wysunięta do przodu - prognatyzm i kwalifikuje się na
  • Odpowiedz
@brzydkaRozowa odnośnie genów to mogę ci przybić piątkę 🤚 też uważam że odziedziczyłem co najgorsze. duży nos, jajowaty łeb, zakolak, duże uda, byłem ślepy itd. w tej chwili już się pogodziłem z tym wszystkim i jakoś się żyje powoli na tej wsi 😁 brak perspektyw na związek - też tak o sobie uważam, choć swego czasu parę Anetek się kręciło. 7?8? lat sam i na swoj sposób to polubiłem. imo dużo pomog
  • Odpowiedz
szanuje anonimowość w sieci, zwłaszcza w dobie deep fake

Sam opis mojej twarzy powinien wystarczyć, dla zobrazowania problemu.

Dodaj do tego prognatyzm górnej szczęki (górne zęby zachodzą na dolne)


@brzydkaRozowa: To nie możesz znaleźć jakiegoś zdjęcia w necie,które przedstawiałoby kobietę o podobnej urodzie do twojej?
  • Odpowiedz