Wpis z mikrobloga

Pod poprzednim wpisem zostało mi wytknięte, że Malala7 jest oskarkiem, któremu wszystko samo przyszło czy też że "dostał od tatusia mercedesa i mieszaknie". Patrzycie na efekt ostateczny czyli pracę programisty, tytuł inżyniera z elitarnej uczelni i związek (oraz kontakty seksualne ( ͡º ͜ʖ͡º) ) z PRAWDZIWĄ DZIEWCZYNĄ i myślicie od razu że od razu tak było, taki po prostu się urodził, to wszystko dostał, miał gdzieś zapisane. W celu podważenia tej głupiej tezy wychodzę właśnie z tym postem. Ma on na celu jednak jeszcze więcej, otóż chciałem pokazać, że ludzie sukcesu, jak wszystko na tym świecie, podlegają prawu skutek -> przyczyna! To właśnie ciężka praca powoduje, że są tam gdzie są. Nic nie dzieje się bez przyczyny, tak skonstruowany jest nasz świat. Mnie nie dziwi, że jesteście jacy jesteście na tym tagu #przegryw, bo jak możecie być inni skoro wierzycie że nic się nie da zrobić i skrollujecie ten tag 12 godzin z rzędu bez przerwy, zamiast zabrać się za coś rzeczowego? Malala7 zamiast tkwić w takim uzależnieniu to wylewał łzy nad zadaniami algorytmicznymi, czasem nic mu nie wychodziło nawet 3 dni z rzędu!

Załączam więc obiecany wpis pokazujący ile bólu i cierpienia kryje się za sukcesem Malali7, tam dokładnie zobaczycie o czym mówię. Powiedzcie mi sami z ręką na sercu, bylibyście w stanie znieść tyle co Malala7? No właśnie, nie wydaje mi się...

#depresja #przegryw #damskiprzegryw #blackpill #neet #samotnosc #samobojstwo #incelios
niemalala7 - Pod poprzednim wpisem zostało mi wytknięte, że Malala7 jest oskarkiem, k...

źródło: trudy_malali7

Pobierz
  • 8
@niemalala7: a ilu zdechnie z wycieńczenia, albo się wychuśta po drodze? Umiejętność znoszenia bólu i dyskomfortu też wynika w dużej mierze z genów i środowiska w pierwszych latach życia
jakiś cwaniaczek który dostawał pieniądze od rodziców na spokojną naukę będzie sie teraz mędrkował.
Nie wiem skąd przekonanie że praca programisty jest elitarna. Nie nie jest, 95% polskich programistów to code monkeys które poleci w momencie kiedy gpt będzie dobrze sprzężone z copilotem. Jako osoba, która sprzęża już takie modele, tylko trenowane na opensourcowych bibliotekach jak langchain, mogę powiedzieć, że to nie jest aż taka odległa przyszłośc.
Nie robią nic konstruktywnego, po