Wpis z mikrobloga

@pastor_manning: Najciekawsze co ci mogę jeszcze napisać to jest taka firma jak *ale*ciąga która ma zajebiście najnowszy asortyment i jest cholernie droga.Firma zatrudnia do promocji same gwiazdy by pokazały się gdzieś na profilu IG.Nikt poza promocją w tym czymś nie chodzi poza klasa średnia ,która uważa że wydać kilkaset-kilka tysięcy więcej za to coś to oznaka prestiżu.
@pastor_manning:

Ja ogółem byłem za tym protestem rolników, ale jak zobaczyłem, że rolnicy się bujają w czapce BOSSa to już nie jestem. Najwyższa pora tych bogoli rozkułaczyć


A nie sądzisz, że to hipokryzja? Rolnicy chcą, żeby dotować i kupować ich polską żywnosc, a sami kupują zagraniczne ciuchy, choć mogą kupić porządne, polskie?
@Luqart: jakby był w dzianej czapce od mamy to byś nawet nie zauważył.Moj ojciec na emeryturze się pytał co to za znaczki na czapkach z graczem polo na koniu i mówił ,że chciałby taka mieć bo młodsi od niego o 20 lat w takich chodzą.No i dostał oryginalną.
@Luqart: Koleś u którego robiłem zlecenie ,który codziennie lata helikopterem na obiad do Londynu na codzien chodzi w zwykłych dresach i białej koszulce bez logo ,a wy się podniecacie podrabianym BOSSem na czapce zwykłego rolnika.Moze rolnik angielskiego się zaczął uczyć.
@WiesniakzPowolania: Ja wiem ,że go stać.Tylko mnie denerwuję gloryfikowanie jakichkolwiek marek ciuchów co się ludzie podniecają.20 lat temu podroby adidasa czy Nike były na każdym bazarze i ludzie się tym podniecali ,a handlarz zarabiał.25 lat temu były jeszcze adidosy z 4 paskami.Za buty w sklepach się płaciło po 150zl za oryginalne ,a to zwykły chłam za 50 zł był ściągany z Tajwanu.Tam chyba początki zagranicznych fabryk się najwięcej otwierało.Lata 2000.