Wpis z mikrobloga

@WielkiPowrut88

Ja wiem?

Popatrzmy na FAKTY:

- pilne spotkanie w Paryżu
- przeciek o wysłaniu wojsk krajów europejskich na Ukrainę
- zaprzeczenie ale takie z dupy przez Dudę i Tuska - że nie planujemy, że jak już to jakieś odminowanie, a tak w gole to nikt nigdzie się nie wybiera
- info że to polska się pchała z baltami do tego

No i co teraz?... Ktoś to kłamie....

A do tego mamy
@WielkiPowrut88

Nikt nie mówi że my tu coś mamy do powiedzenia - a to znaczy że jak ktoś wyżej zadecyduje - to Polacy pojadą na Ukrainę i tyle, czy to podpuszczeni czy z nakazem....
@onomatopejusz

No właśnie nie, temat się ewidentnie uspokoił, bo widzieli że to wywołuje emocje a po co mają drażnić ludzi przed wyborami... A tu cyk petardy....

Bo jeśli chce wprowadzić program to po co kręcić?... I odwrotnie - jeśli nie chce to niech powiedzą. A jak grają na czas to "prace trwają" a tutaj hustawa w parę dni od sasa do lasa, do tego rolnicy, afera wizowa, aborcja - no wszystko naraz
No przecież napisałem że to nie my o tym decydujemy.... Ale my poniesiemy konsekwencje, temat jest turbo ważny a jakoś opinia publiczna go pomija....


@del855: Gdyby usa chciało wygranej ukrainy to wojska nato byłyby tam w pierwszym tygodniu walk. To jest idealny poligon doświadczalny dla nato. Nikomu nie jest na rękę żeby ta wojna szybko się skończyła.
Gdyby usa chciało wygranej ukrainy to wojska nato byłyby tam w pierwszym tygodniu walk. To jest idealny poligon doświadczalny dla nato. Nikomu nie jest na rękę żeby ta wojna szybko się skończyła.


ale ja sie z tym zgadzam, juz 3. raz to pisze....

To co napisalem w ogole nie jest z tym sprzeczne - to usa rozdaje karty, byc moze chce przestac akurat tutaj rozdawac, a byc moze ma inny plan -