Wpis z mikrobloga

Myślałem że tutaj mamy słaby poziom merytoryki, ale widzę że na gazeta.pl to i takie asy się trafia i jeszcze plusa dostaną....

Cóż, wyobrażanie o cenach ja zachodzie bierze się chyba z ciekawostek na Onecie że w Londynie sprzedano apartament za 100mln PLN.... I widocznie ludzie w takich cenach kupują, tak jakby przeciętny Polak mieszkał w złotej 44....

A taki potem idzie i glosuje... I idzie i kupuje... No przecież nie zabronisz ludziom być idiotami, kiedyś sami się wykańczali a dziś państwo socjalem wakacjami doplatami "darmowymi" usługami publicznymi trzyma i mnoży takich debili...

#nieruchomosci
del855 - Myślałem że tutaj mamy słaby poziom merytoryki, ale widzę że na gazeta.pl to...

źródło: temp_file1079834627788443178

Pobierz
  • 15
@majkel88 Największymi przegranymi będą późni milenialsi, spłacający pół życia swoje klitki, które przy obecnej demografii za 20 lat będą gowno warte. Jeśli nie przez demografię, to przez zalanie miast imigrantami z krajów trzeciego świata, wśród których nikt nie będzie chciał mieszkać.

Jak brać kredyt, to na nieruchomość nadającą się do komfortowego życia i założenia rodziny, a nie na "apartament" 35m2.
@Dlkvv: jak ktoś kupował w top3 mieście to za 20 lat będzie miał wielokrotność dzisiejszej ceny. Jak się kupowało na zadupiu to trudno, trzeba było myśleć.
@Dlkvv: nie ma co porownywac upadlych miast z krajow, ktore sie nie rozwijaja. Poza tym tam jest prawo jakie jest. W PL jest zupelnie inaczej i jeszcze duzo bedzie roslo. Spokojnie ceny x2-3 od dzisiejszych w ciagu paru lat moglyby byc.