Wpis z mikrobloga

Każdy kto chociaż trochę ma pojęcie w temacie wie, że takim szydzeniem robicie z siebie idiotów.


@To_ja_moze_pozamiatam: @Bover Po pierwsze to mem, po drugie sytuacja z nierównym wiekiem emerytalnym jest absurdalna i tak należy ją wyśmiać. Po trzecie to wydaje się głupie i absurdalne na dziś w Polsce, ale na świecie już działają podobne przypadki jeśli w danej sprawie identyfikowanie się jako kobieta działa. Warto choćby spróbować, bo nic się nie
@NiBBonacci:

czemu dopiero na starosc ? jakies benefity z tego potencjalnie powinny byc juz kolo trzydziestki

Sama identyfikacja to powtarzana przez środowiska ultraprawicowe kalka z niektórych państw zachodu.


@missioncritical:

dziwne, akurat na wypoku o waznosci identyfikacji, tozsamosci i innych iteracjach subiektywnych odczuc duzo do powiedzenia mieli ci z tecza w avatarze
@Aokx: widzę, że zesranie się w komentarzach nastąpiło, a nikt nie był łaskaw chociaż spróbować nakreślić jak to wygląda.

W przypadku prawnej zmiany oznaczenia płci, dostaje się nowy pesel, ale adnotacje o zmianach pozostają w akcie urodzenia, więc wszelkie zobowiązania finansowe przechodzą na nowy numer. Natomiast jako, że zmienia się prawne oznaczenie, zmieniają się też prawa i obowiązki - transchłopy też mogą dostać wezwanie na komisję wojskową, a transbabki wcześniejszą emeryturę,
@Aokx: dokładnie na miejscu facetów tak bym robiła. Stary chłop i stara baba i tak wyglądają tak samo, więc co za różnica. Do obcinania siura nikt cię nie zmusza, cycki masz swoje XD, tylko trzeba sukienkę założyć i się golić dokładnie, chociaż nawet i to nie, bo w sumie stare baby też wąsa miewają XD I cyk emerytura w wieku 60 lat, żyć nie umierać ( ͡º ͜ʖ͡
@Aokx: ja od dłuższego czasu zastanawiam się nad "zmianą" płci, ale na mężczyznę:D Why? Bo jestem w jednym bardzo ważnym szczególe dyskryminowana jako kobieta. Oczywiście inne kobiety "nie mają" tego problemu, bo ich zdolność kredytową podnosi przede wszystkim mąż/partner. A no właśnie: zdolność kredytowa! Jako baba i singielka, mam o wiele mniejszą zdolność kredytową. Dyskryminacja! XD