Wpis z mikrobloga

Jezu, przypomniałem sobie ostatnio rozgrywkę w pierwszym Wiedźminie (2007) i zacząłem się zastanawiać, czy ta gra by dzisiaj przeszła xD

- jeden z głównych złoli jest czarnoskóry
- jedyny czarnoskóry w grze
- uzależniony od ćpania
- chodzi obwieszony plemiennemy kolczykami i szamańskimi ozdobami
- jedna z postaci mówi o nim, że "myśli tylko swoim wielkim, czarnym kuta*em"
- jest zafiksowany na najbardziej prymitywnej, siłowej gałęzi magii, czyli ogniu
- pierwsze co robi w grze, to okrada Kaer Morhen xD

#wiedzmin #gry #heheszki
Maurelius - Jezu, przypomniałem sobie ostatnio rozgrywkę w pierwszym Wiedźminie (2007...

źródło: 1

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
zafiksowany na najbardziej prymitywnej, siłowej gałęzi magii, czyli ogniu


@Maurelius: jeżeli byś przeczytał wiedzmina ksiązke to tam akurat z tego co pamietam ogien po prostu byl bardzo niebezpiecznym zywiolem, i korzystali z niego największe złodupce, to po prostu kanoniczne, dawno nie czytałem wiec nie pamietam za wiele ale bylo ta,m chuchanie i dmuchanie na Ciri żeby sobie krzywdy nie zrobiła czasem, że to taka niebezpieczna magia i w ogóle. Ale reszta
  • Odpowiedz
@RandomNetUser: rzucała, ona w ogóle se cyce chyba opaliła w książce, może właśnie przez to było takie obsranie przed magią ognia, to jak z tymi zapałkami i dziećmi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Theo_Y: odnosiła obrażenia w bitwie pod Sodden. Miała też alergię na magię, więc nie mogła ukryć blizn iluzją. Co się kłóci z jej garderobą w grach, która odsłaniała cyce. Taka nieścisłość.
  • Odpowiedz
obsranie przed magią ognia, to jak z tymi zapałkami i dziećmi ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Theo_Y: obsranie było z czerpania energii z ognia, cokolwiek to znaczyło, bo tak robiła Falka, która była chyba nawet jakoś spokrewniona z Ciri, która stała na czele jakiejś krwawej rebelii, bo ponoć odwaliło jej od energii z ognia, tyle zapamiętałem z wiedźmina którego czytałem ponad 10 lat temu
  • Odpowiedz