Wpis z mikrobloga

Ja nie wiem już co robić, najfajniejsza randka z nią była i widzę że teoretycznie jest możliwość ponownego spotkania ale nie wiem czy chce mi się tracić na godności i znowu pisać czy dać se spokój bo wielkiego zaangażowania z jej strony nie widać...

#podrywajzwykopem #tinder #badoo #zwiazki #randkujzwykopem
serek_heterogenizowany - Ja nie wiem już co robić, najfajniejsza randka z nią była i ...

źródło: 1000012495

Pobierz

co robić

  • pisz, możesz tylko zyskać 52.4% (358)
  • daj se spokój 47.6% (325)

Oddanych głosów: 683

  • 24
@serek_heterogenizowany: jesli ty w koncu zlejesz troche jakas laske/usuniesz ze znajomych to wzrosną Ci morale, jesli wykladasz wszystkie karty na stół to mogą wyczuć desperację, serio czasem jak olejesz laskę to Wasza relacja bardziej pójdzie do przodu niż gdybyś ją kwiatami zasypał xD

i sie nie posmarkasz

troche ją tu wysmiales xDD

też imo nie możesz jej planować dnia typu próbować się wcisnąć w każdy wolny termin, laski raczej tego nie
@serek_heterogenizowany: No masz racje, nie ma sensu zwykle dawać szczegółów, bo po prostu nie będzie ich to interesowało. Ale moim zdaniem w tym wypadku, mogłeś podać powód "Wybacz sobota odpada, wyszło że będę niańką. Pasuję Ci jakiś inny termin?" Pokazujesz że powód ważny, jesteś zainteresowany i jesteś w miarę dobrym opiekunem. Bo tak to sobie może pomyśleć, że równie dobrze idziesz na piwo z kolegami xd
1 termin po naszym spotkaniu ona odwołała 2h przed z powodu "gorączki"

okazało się że w sobotę musze zostać w domu jako opiekunka a kompletnie o tym zapomnialem


@serek_heterogenizowany: Ty naprawdę nie widzisz, że brzmisz tak samo albo i gorzej? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Zostajesz bo musisz zostać w domu jako "opiekunka"

po co mam się tłumaczyć xd

To usuń parę i nie rozkminiaj ¯\(ツ)/¯
@serek_heterogenizowany: zdąży się już spotkać z innym zdecydowanym gościem, gdzie obojgu będzie pasować termin - na jakiś Tinderach ona ma wielki przemiał ludzi i żadna nie będzie czekać i robić wielkiej operacji logistycznej dla randomowego gościa. ;)