Wpis z mikrobloga

115 033,42 - 3,68 = 115 029,74

Jest to mój bieg na pograniczu bolących lędźwi i stwardnienia okolic łydek, ale po biegu już czuje ze stwardniały fest, macie jakieś pomysły na te łydki? Bo pewnie co do lędźwi to musiałbym na silowni wzmocnić brzuch i pośladki. Dodam że rozciągam łydki, dwugłowe, pośladki i ćwiczenia na otworzenie miednicy, aktualnie biegam tylko w lesie

#sztafeta #bieganie #biegajzwykopem

Skrypt | Statystyki
pat37 - 115 033,42 - 3,68 = 115 029,74

Jest to mój bieg na pograniczu bolących lędźw...

źródło: IMG_0198

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@pat37: ja się na tym nie znam, ale miałem tak przy jednej parze butów w zestawie z bolącymi piszczelami, po zmianie butów bóle zniknęły
  • Odpowiedz
@pat37: Kup roler i wałkuj codziennie po kilka minut, skupiaj się na bolesnych miejscach. Brzuch i pośladki możesz sam wzmocnić w domu bez sprzętu, obczaj sobie kanały na youtubie Marek Purczyński, Damian Bugański. Albo po prostu zacznij robić Jogę - tutaj polecam Gosię Mostowską również na youtube.
  • Odpowiedz
  • 1
@wap_eeL: Mam adidas boost, kiedyś na zalando lounge kupiłem w promocji, w sumie mógłbym spróbować kupić inne ale nie chciałbym wydać kasy i dalej mieć ten sam problem, jakie byś polecał buty do biegania uniwersalne, na asfalt i do lasu? (ale bardziej do lasu)

@typeczek: Kupiłem roler, od dzisiaj zaczynam, obczaję sobie też Marka i Damiana i Gosię na yt.
  • Odpowiedz
@pat37: wiesz co ja niesety nie doradzę bo nie znam się na tym totalnie. Buty wydają się ok. Ogólnie u mnie była to zmiana z butów treningowo-startowych na same treningowe. Ogólnie to na twoim miejscu po prostu poszedłbym do jakiegoś sklepu z butami biegowymi, gdzie na starcie mówisz, że tylko się rozglądasz, że masz dość porządne buty i chcesz sprawdzić czy twój problem nie leży w butach. Coś tam ci doradzą
  • Odpowiedz