Wpis z mikrobloga

  • 260
@macan wyjątkowo głupie. Ludzie o cechach narcystycznych mają tendencje do wiary w teorie spiskowe. Trzeba naprawdę mieć #!$%@? ego, żeby myśleć że się wie lepiej wszystko.
Paliwo lotnicze nie mogło stopić stali!!!111
Po pierwsze to nie ma czegoś takiego jak stała temperatura spalania. Wszystko zależy od warunków, np. Ilości spalanego paliwa
Po drugie nie musisz topić stali, że konstrukcja się zwaliła. Wie to każdy kto widział chociaż raz jak kowal kształtuje stal
  • Odpowiedz
@Doodey uwaga! Znam się na stali a nie na budownictwie. I wiem jakie mam ograniczenia. Nie jestem idiotą który myśli, że wie wszystko lepiej.
  • Odpowiedz
@powodzenia: @dev0n @Doodey świetny argument - nie umiecie sami wyjaśnić jak coś się stało więc [teoria spiskowa] i cyk, pora na csa.

Kiedyś o tym czytałem i jak dobrze pamiętam to wstrząsy gruntu wywołane przez upadające budynki WTC spowodowało zapadnięcie się kilku budynków. Z trzy albo siedem, nie pamiętam już.. w tym wtc7.
  • Odpowiedz
@volodia: jest taki fajny dokument, gdzie pokazują jak WTC było zbudowane. Belki stropowe byle przyczepione do zewnętrznej konstrukcji nośnej na takie śmieszne małe zaczepy z jakiegoś gownometalu. Byłem foliarzem dopóki nie zobaczyłem jak to zostało skonstruowane.
  • Odpowiedz
@volodia: ludzie np. myślą, że osoby z filmów i seriali to prawdziwi ludzie a nie aktorzy i ich role i mówią szczęść boże albo myślą że jak zobaczą adamczyka to objawił im się papież lub gdy para aktorów tristana i izoldy przyjechała do Polski to aktor dostawał pogróżki itp.

A ty wymagasz elementarnego myślenia kojarzenia wiedzy z podstawówki od ludzi xdddd
  • Odpowiedz