Wpis z mikrobloga

@macan: ludzie (a raczej debile jakich jest cała masa) sobie kształtują światopogląd na takich memach, widzą mea, łączą kropki i myślą sobie : niieee no tak musi być jak nawet memy z tym robią a raz wuja stachu pokazywał mi filmik na facebook z żółtymi napisami i tam co prawda było że ukartowali to reptylianie co co prawda jest troche snieszne no ale tak mądrze gadał pan profesor że na pewno
@FOTEL dosyć śmiesznie się czyta to, że zarzucasz „nie umiecie sami wyjaśnić więc teoria spiskowa i pora na csa” a chwilę później niedbale rzucasz coś w stylu „nie bardzo pamiętam, ale kiedyś czytałem i ziemia się zatrząsła i dlatego budynek upad”

dla mnie to co piszesz brzmi jakbyś bezkrytycznie przyjmował cokolwiek by cię utwierdziło w tym, w co i tak już wierzysz, „o, jest oficjalne wytłumaczenie jakieś, coś tam piszą, powody jakieś
@powodzenia: przykro mi, że nie zapisuję sobie linków każdej strony którą przeczytałem ani nie robię kopii offline

Pamięć rzeczywiście płata figle. Teraz czytam, że oficjalna przyczyną był pożar zainicjowany odłamkami wtc. Może więc ten wstrząs zniszczył jakieś inne stare budynki? Nie pamiętam jak widać.

o, jest oficjalne wytłumaczenie jakieś, coś tam piszą, powody jakieś dają, case solved


O nie, daję wiarę badaczom naukowym a nie chłopskiemu rozumowi i filmom z żółtymi
@FOTEL są badacze, którzy 5 lat temu forsowali gaz jako zieloną energię, i są badacze, którzy dziś mówią, że to brudna energia i zabraniają montować ją w domach

politycy dobierają sobie ekspertów do pasującej narracji, jak dla mnie w słuchaniu oficjalnych przekazów sceptycyzm jest wskazany, a zawalenie się 170metrowego budynku od odłamków brzmi po prostu jakoś tak no mało prawdopodobnie
@irolslozok mój post miał udowodnić, że jesteście kretynami którzy wypowiadają się na tematy o których nie mają pojęcia. Niestety nie zrozumiałeś tego.
Jak obejrzysz sobie filmik z zawalenia się wież to zobaczysz że najpierw zawala się cześć powyżej uderzenia. Potem w wyniku obciążenia dynamicznego (wiesz czym się różni obciążenie dynamiczne od statycznego pod względem fizycznym?) zaczyna dopiero zawalać się dół wieżowca. No ale pewnie na to nie zwróciłeś uwagi. Jasne #!$%@?, że
@FOTEL są badacze, którzy 5 lat temu forsowali gaz jako zieloną energię, i są badacze, którzy dziś mówią, że to brudna energia i zabraniają montować ją w domach


@powodzenia: Właśnie ładnie zademonstrowałeś skąd się bierze spiskowe myślenie i jak działa chłopski rozum.

Gdzieś tam coś tam usłyszałeś, nie do końca zrozumiałeś o chodzi, no może i pomylili ci się badacze z lobbystami. Ale przecież to nie przeszkadza by "włączyć myślenie" i