Wpis z mikrobloga

W związku z tym że tarcza zamrażająca ceny prądu dla przedsiębiorców niebawem się kończy, jako właściciel firmy co chwile dostaję telefony od roznych dostawcow firm typu Fortum, probojących nakłonić mnie na zawarcie z nimi umowy (obecnie moim dostawcą jest tauron). Obiecują spore oszczedności i straszą wysokimi opłatami w tauronie. Ktos cos mial z nimi do czynienia? Pozwoliło to zaoszczedzic czy wrecz przeciwnie. #biznes #firma #tauron
  • 6
staję telefony od roznych dostawcow firm typu Fortum, probojących nakłonić mnie na zawarcie z nimi umowy (obecnie moim dostawcą j


@Silvan01: polecam przepisać sobie na osobę prywatną licznik i tyle :)
@Silvan01: Jak ceny prądu nie były wysokie jeszcze, to moją matkę przekabaciła firma tego typu. Firma się zamknęła za jakiś czas i oto co się stało:
- wchodzi tzw operator zastępczy (Energa) i narzuca swoją stawkę, niby regulowaną ustawą, ale i tak 30 parę procent wyższa
- jej ostatnia wpłata do firmy X (nie to, że chronię nazwę, nie pamiętam po prostu) nigdzie nie została odnotowana. Firma w upadłości a Energa
  • 1
@Zbyszek_Kudriawcew najlepiej bo dzwoni babka mowiac jakby dzwonila z tauronu i ktos mialby podjechac z przedłużeniem umowy, dopiero jak zaczalem dopytywac to wyszlo szydlo z worka. Co to za praktyka ze dzwoni firma i nie przedstawia sie na wstępie