Wpis z mikrobloga

Jestem właśnie w Sztokholmie, jak patrzę jak ta Szwecja upada to chciałbym żeby Polska tak samo upadała. To chyba ten sam poziom co Amerykanie na Twitterze piszący, że polska właśnie upada, bo mamy więźniów politycznych i inna pisowa propaganda xD

#bekazprawakow #4konserwy #urojeniaprawakoidalne

Zdjęcie bez żadnego kontekstu, dałem pierwsze lepsze
sezonowiec1 - Jestem właśnie w Sztokholmie, jak patrzę jak ta Szwecja upada to chciał...

źródło: IMG_20240224_135619

Pobierz
  • 115
@DryfWiatrowZachodnich: Tylko jak rozróżnić kontrowersyjną opnie od zwykłego zdania czy krytyki, moim zdaniem tak się niszczy ludzi, powiesz coś nawet przeciwko rządowi, alienacja, taka próba kontrolowania szkód, ja widzę coraz bardziej że idzie to wszystko w złą stronę.
@deziom: To że trup nie gnije, nie pachnie, to nie znaczy że jest zdrowy, upadek nie zdarza się z dnia na dzień, A jak zdefiniować upadek?, Kraj może upadać ale jego instytucje dla kogoś z zewnątrz mogą działać i wyglądać na zdrowe.
@Yayra: no, dokladnie tak. Spoleczenstwo zdyscyplinowane, zakladaja ze rzad musi wiedziec co robi, fajnie sie nimi rzadzi wiec nic dziwnego ze ktos glosno nie mowi z rzadzacych ze cos jest mocno nie tak - szczegolnie ze spoleczenstwo samo sie pilnuje, alienujac bardziej otwarte w slowach jednostki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@DryfWiatrowZachodnich: Nie uważa że to społeczeństwo jest chore?, to tak jakby odbierać ludziom wolną wolę, powoli chyba w tą stronę świat zmierza, gdzie wszelkie wątpliwości, głosy krytyki będą tłumione.
@sezonowiec1: jak w 2008 na świecie był kryzys finansowy, ludzie w USA tracili domy. Jak się spytałem polki tam mieszkającej o poziom życia to powiedziała, że ona by chciała, żeby w Polsce był taki kryzys finansowy jak w ameryce.


Poza tym nie zapominaj, że szwedzi mają zasoby ropy naftowej, które budują im dobrobyt. No i nie mieli 40 lat komunizmu, rozbiorów, itp. Wręcz przeciwnie, szwecja była potęgą (potop szwedzki)


@kjungst:
@johann-meier: No właśnie jest dużo Polaków, wszelkiego rodzaju Azjatów, hiszpanow/meksykancow/latino i jest też dużo afrykanow/ludiz z bliskiego wschodu i w usługach to tak 80% to imigranci pracują restauracje, kawiarnie, sprzątanie etc
@sezonowiec1: przejdź się na Rinkeby i zobaczymy czy wrócisz z telefonem/aparatem xD

Odpowiedz


@giga_jablecznik: Może nie wrócę, ale czy jak jedziesz do Gdańska to wieczorem chodzisz po Orunii dolnej albo nowym porcie? xD Po co mam się zapuszczać w getta xD

@dobry-informatyg Nie twierdzę że jest to idealny kraj, stwierdziłem jedynie że nie wygląda jakby upadał i chciałbym żeby w Polsce były takie drogi, infrastruktura i gospodarka jak tu
@G06DbT no tak, bo bordo to gorszy. Ja się nawet nie udzielam na głównej, dodałem znalezisko z grą i dostałem panie kolego.

Tamto mnie śmieszy, bo skoro nie komentujesz to po co komentujesz, że ktoś komentuje? Mówisz, że nie można oceniać, ale jak inni oceniają to też latałeś za nimi i płakałeś? Bo wydaje mi się, że tylko w jedną stronę.