Wpis z mikrobloga

Jestem właśnie w Sztokholmie, jak patrzę jak ta Szwecja upada to chciałbym żeby Polska tak samo upadała. To chyba ten sam poziom co Amerykanie na Twitterze piszący, że polska właśnie upada, bo mamy więźniów politycznych i inna pisowa propaganda xD

#bekazprawakow #4konserwy #urojeniaprawakoidalne

Zdjęcie bez żadnego kontekstu, dałem pierwsze lepsze
sezonowiec1 - Jestem właśnie w Sztokholmie, jak patrzę jak ta Szwecja upada to chciał...

źródło: IMG_20240224_135619

Pobierz
  • 115
Jestem właśnie w Sztokholmie, jak patrzę jak ta Szwecja upada to chciałbym żeby Polska tak samo upadała.

@sezonowiec1:
Takie auta stoją u mnie pod blokiem (może poza pierwszym, ale tez sa auta za 500 tys. +)... o co chodzi?
@sezonowiec1: Skrajna naiwność, zdjęcie pod tezę, wystarczy porozmawiać z Zwykłymi Szwedami, to prywatnie, powiedzą, jak tam wygląda, nie ma dnia żeby kogoś jakiś uchodźca, nie pomacał nożem na mieście, a że media o tym nie mówią to inna sprawa.
@Davidozz: ale ja nigdzie nie mówię że Szwecja upada (upadła). Tylko wiem, że będąc turystą to wszystko jest takie fajne, i oh, i ach, a jak się porozmawia z tubylcami szczerze, to ten zachwyt szybko mija.
@sezonowiec1: oczywiście, że upada... wszystko zależy od okresu czasu na jaki patrzysz, a pod tym względem to cała Europa pada, finansowo, kulturalnie i obyczajowo.
Przeciętny Szwed nawet nie wie, że jego kraj jest upadający xD


@Kamokamo:

Skrajna naiwność, zdjęcie pod tezę, wystarczy porozmawiać z Zwykłymi Szwedami, to prywatnie, powiedzą, jak tam wygląda, nie ma dnia żeby kogoś jakiś uchodźca, nie pomacał nożem na mieście, a że media o tym nie mówią to inna sprawa.


@Yayra:

Taka dygresja, roznice kulturowe to cos co trzeba brac pod uwage. Skandynawia jest bardzo "poprawna", ludzie sluchaja rzadu. To
@DryfWiatrowZachodnich: Jak by mnie znajomi wyrzucili za moją opinie, własne zdanie, to bym im jeszcze podziękował i życzył szczęścia, To znaczy że nic nie są warci. Sami sobie pozakładali kaganiec cenzury na usta, To nie jest normalne.
A to jest Matthew Perry, bogaty multimilioner, uśmiechnięty człowiek z sukcesami.


@BlueTony: zwlaszcza, ze poziom samobojstw jest chyba 2x wyzszy w szwecji niz w polsce na 100 tys mieszkancow.
@Yayra: no nie jest, ale tak to dziala. W pracy lub na uczelni wyrazisz kontrowersyjna opinie [od razu mowie, nie mowa o ekstremach typu "Hitler mial racje co do zydow", "Murzynow powinno sie znowu zniewolic"] to nikt Ci wprost nie powie, ale nagle malo ludzi chce z Toba rozmawiac, nie zapraszaja na imprezy i alienacja idzie coraz dalej.

I jasne, to nie jest zdrowe, no ale co innego maja robic skoro