Wpis z mikrobloga

Niebiescy chcą wyjechać na wakacje za granicę do jakichś egzotycznych krajów

Wykopki: uuu, szanuję, widać że mają pasję do podróżowania, tak trzymać! A różowa powinna to zrozumieć że facet czasem potrzebuje odpocząć od codzienności, domu, obowiązków czy nawet żony i dzieci, by zatęsknić, zwiedzić jakieś inne państwo, spróbować tamtejszej kuchni

Różowe chcą wyjechać na wakacje za granicę do jakichś egzotycznych krajów

Też wykopki: ha tfu na te ebane p0lczyska, chłop w domu z dziećmi został a ta będzie skakała po hebanowych knagach, jeszcze go hivem zarazi, ja na miejscu tego cucka bym wywalił jej rzeczy za drzwi jakby tylko wspomniała o pomyśle takiego wyjazdu!

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zainteresowania #podroze #p0lka #zwiazki
  • 12
@AlienFromWenus: tylko że faceci nie są tak atencyjni, no i nie umieszczają pierdyliard zdjęć na insta jak różowe. Mało która różowa korzysta z każdej chwili wyjazdu, zamiast tego wola walić pół
roznegliżowane fotki na insta, gdzie często obok ich jest nowo poznany hebanowy ,,przyjaciel".
@AlienFromWenus: Niczym, mam wrażenie (nie podparte żadnymi badaniami), że atakowane są raczej te nienormalne, bo te nienormalne są bardziej ekspresyjne w mediach społecznościowych i przy okazji obrywa się wszystkim.
Mało która różowa korzysta z każdej chwili wyjazdu, zamiast tego wola walić pół


@Runaway28:

Za dużo Internetu ( ͡° ͜ʖ ͡°) takie zdjęcia nie zajmują wiele czasu a to co robi pomiędzy sesjami tego na zdjęciach nie widać a wtedy właśnie może korzystać z wyjazdu.
@sm_m: no ale wystarczy że jakaś normalna laska powie że chciałaby wyjechać do Afryki i nawet nie zdąży powiedzieć, co by chciała zobaczyć, jak niektórzy niedoebani od razu ją zaatakują, wyśmieją i zarzucą że chce się roochać z tubylcami ¯\(ツ)/¯ to że wiele lasek sprawiło że Polki mają taką a nie inną opinię nie upoważnia innych ludzi do oceniania wszystkich kobiet po szczątkach informacji.
@AlienFromWenus po prostu nie bierz wykopu za jakiś portal, który odzwierciedla rzeczywistość, na moje zarzuty, że laski szukają raczej grupek do wyjazdów damskich, bo nie lubią spermiarzy, to tylko ty mi odp ( ͡º ͜ʖ͡º) aha no i każdy w PL zarabia 15k jak oni