Wpis z mikrobloga

@g0blacK gdybyś cokolwiek rozumiał to byś wiedział że to bardzo inteligentna osoba jej ojciec był znanym profesorem ale się stoczyła , na dodatek wzięła ślub z gejem który odszedł od niej do chłopa , każdy by sfiksowal
Natomiast jak się jej posłucha to wali taki sarkazm że od razu słychać że to nie pierwszy lepszy głupek
Nie porównuj do kobry która jest ekm nie spełna rozumu
  • Odpowiedz
@Linnior88: Nie wiem czy piszesz to na serio czy to ma być bardzo duża ironia przez internet - i nie wiem co jest dla ciebie gorsze xD

gdybyś cokolwiek rozumiał to byś wiedział że to bardzo inteligentna osoba jej ojciec był znanym profesorem ale się stoczyła

XDDDDDDDD
Przecież to brzmi jakby to sama szczota napisała, no kropka w kropke xD
A w tej twojej bajce były smoki czy ty tak na
  • Odpowiedz
  • 0
@Skatedog: To i tak delikatnie napisane
@Linnior88 Fantastycznych masz idoli. Zatem życzę Ci, aby wielu takich zamieszkało w Twojej okolicy. Nie polecam oglądać całości, bo to po prostu pijacki bełkot pełen nienawiści i obrażania ludzi. Od około 3 godziny wjeżdzają służby. Ostatnio chyba codziennie. Masz tu swoją satyryczkę i córkę profesora w pełnej krasie. Dosłownie autorytet moralny
g0blacK - @Skatedog: To i tak delikatnie napisane
 @Linnior88 Fantastycznych masz ido...
  • Odpowiedz
@Skatedog: Mi się wydaje, że dla niego jest osobom ''inteligentną'' tylko i wyłącznie, ponieważ on ma bardzo słaby i ograniczony zasób słownictwa, a że Ela umie powiedzieć coś tam ponadprzeciętnego to uważa ją za inteligentną.
  • Odpowiedz
@Linnior88: nie jest w żadnym stopniu inteligentna. Ona nie ma o niczym pojęcia. O niczym. Nawet najt3psze wykopki by cokolwiek o czymkolwiek mi powiedziały. Choćby to były anime, czy gry. Nawet ten łangowski chociaż oglądał anime po angielsku (już widzę jak eg to ogląda XD) i coś tam dukał na temat Sword Art Online. Ona nic nie umie. Dostała dobre geny, kasę i dużo możliwości. Dzisiaj powinna vbyć resortowym dzieckiem, jak
  • Odpowiedz
@Skatedog: +1 z jednym wyjątkiem. Nie wierzę, że znalazłoby się tylu desperatów do r&$@#nia gawiny jakby była niezadbana. Jak człowiek przez dzień się nie umyje, to czasem potrafi ostro capić (może nie śmierdzieć, ale no... no kto miał kilka przygód z kobietami, ten wie że bywa różnie - powiedzenie o myciu się, bo niewiadomo kiedy nastanie godzina, nie wzięło się zniknąd. Zanim ktoś się przywali, facetów to też dotyczy). Kilkunastu? I
  • Odpowiedz