Wpis z mikrobloga

Nie wiem może nie rozumiem twitchowego środowiska ale totalnie nie rozumiem fenomenu Dawida Jaspera. Nawet nie potrafię się z niego śmiać bo wtedy się czuję jakbym się śmiał z osoby upośledzonej w jakimś stopniu. Oczywiście niepiszę tego złośliwie czy żeby mu dopiec poprostu odnoszę jakie wrażenie
#twitch #famemma #dawidjasper
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hanlan: on jest uposledzony a ludzie zaczeli robic emotki z jego mordą ktore przyjely sie na calym twitchu.
ciekawi mnie wgl jak to wyglada z tym, że ludzie defacto zarabiaja pieniadze ze strima dzieki zwiekszonej interakcji na czacie przez emotki z jego podobizna. KAŻDY strimer to ma
  • Odpowiedz
  • 10
@Hanlan Wydaje mi się, że Dawid pomimo (albo raczej dzięki) swojej niepełnosprawności jest bardzo ekspresyjny i bezpośredni przez co tworzy dużo śmiesznych sytuacji uwiecznionych na shotach. Z tego powodu też jest gwiazdą emotek. Ludzie bardziej śmieją się z nim niż z niego, także cała sytuacja jest raczej pozytywna.
Wystarczy obejrzeć IRL z Jasperem, gdzie i on i jego ojciec byli szczęśliwi, że miał okazję wyjść do ludzi, porobić sobie z nimi
  • Odpowiedz
@wykopranger: wieksza interakcja na czacie => wiecej ludzi siedzi => wiecej pieniedzy koniec koncow oczywiscie ze tak. Weź strimera A i zasymuluj dwie sytuacje: 1) ma ogarniete wszystkie popularne emotki 7tv, 2) nie ma. Na przestrzeni roku uwazasz ze nie bedzie jakiejkolwiek roznicy w zarobkach? No to jestes w bledzie.
  • Odpowiedz
@Hanlan: Fenomen Dawida Jaspera jest akurat prosty, zawsze gdzieś na osiedlu lub w szkole był taki ''kolega'' trochę głupszy z którego każdy miał polewkę i tutaj takim kolegą jest Dawid.
  • Odpowiedz