Wpis z mikrobloga

@Steven_Hyde: jego ponglish i teksty typu dropuje to pol biedy. Najgorzej ze typ nie potrafi się przygotować do żadnego gościa o zadaje głupie pytania, jest mało inteligenty. Zaprasza często fajnych gości ale najbliżej gdyby prowadzącego tam nie było bo przeszkadza.
@DrGreen_2: ale czy on jest dziennikarzem z zawodu? No właśnie, raczej nie,
Typek sobie założył kanał i go rozwinął , może był ciekawy swoich gości i zadawał pytania na jakie mu wtedy głową podpowiadała podczas rozmowy,
Tak jakby ich przypadkiem w barze spotkał i rozwinęła się ciekawa rozmowa.
Taki ma styl więc nie trzeba go oglądać.
Dodatkowo kilku jego gości było już kilka razy więc im to też odpowiada.

Są takie
@adamsowaanon: ja wszystko rozumiem, i sa podcasty ludzi ktorzy nie sa dziennikarzami a sa prowadzone w sposob ciekawy. Ten typ jest nereformowalny i glupi, nie chce sie rozwijac i poparawiac swoich ulomosci, wrecz sie nimi szcyci, i jego rozmowy czy poytania sa tak samo glupie teraz jak kiedy zaczynal. Tutaj chodzi o zwykle przygotwanie sie do rozmowy, czyli polizanie chociazby tematow o ktorych bedziesz rozamawial, niestety on nie ma wiedzy na
Ten typ jest nereformowalny i glupi, nie chce sie rozwijac i poparawiac swoich ulomosci,


@DrGreen_2: jakieś przykłady jego głupoty? Bo oglądałem jego wywiady głównie żeby gości posłuchać i nie wpadł mi szczególny przypadek w ucho,
Może ma wadę wymowy, i nie jest zbyt inteligentny ale taki wylosował mózg. Jest pracowity i w miarę miły.

niestety on nie ma wiedzy na ZADEN temat


@DrGreen_2: czyli tak jak politycy, prezydenci a oni
@adamsowaanon: wada wymowy akurat mnie najmniej razi, w kazdym podkascie brakuje mu elementarnej wiedzy z danego tematu! Zadaje czesto glupie pytania, relatywnie czesto przerrywa aby powiedziec a ja, a bo ja itp. Pracowity na pewno jest stad jego efekty! Po prostu razi mnie zawsze brak przygotowania do tematu na ktory rozmawia, moze nie powinien robisz 3 podcastow w tygdoniu tylko 2 ale sie porzadnie przygotowac.
@adamsowaanon: ostatnio przesluchalen rozmowe z fajnym gosciem - Zybertowicz, ktory bardzo ciekawie mowil o AI i zagrozeniach z nimi zwiazanych. Bardzo inteligenty gosc i rozmowa byla ciekawa bo gosc glownie mowil, ale pytania byly wrecz tragiczne, Przemek nie potrafi obronic swojego argumentu, jest bardzo slaba osoba do jakiejkolwiek dyskusji.

BTW
1. jak ma wade wymowy to niech idzie do logopedy
2. niech sobie zrobi jakis kurs dyskutowania czy przeprowadzania wywiadow

ALE