Wpis z mikrobloga

Bądź mną, anon z miasteczka

pracuj w firmie Januszex za 3200 brutto

ale na rękę to jest 2600 bo cholerny socjalizm, zusy srusy

więc oczywiście bądź za Konfederacją bo Memzen merytorycznie masakruje zusy srusy i podatki

2023, Konfederacja dostaje 88% głosów, czuj dobrze człowiek, podatki zniesione, zusy zniesione, inspekcje pracy zniesione

idziesz po wypłatę do pana Janusza z januszexu, po swoje 3200

dostajesz znowu 2600

ale panie Janusz z januszexu jak to? Przecież nie ma już zusów srusów, socjalis zaorany, gdzie moje 3200?

anon nie wkurzaj mnie, robiłeś za 2600, robisz za 2600, ja mam inwestycje, musze inwestować w firmem,ja ponoszę ryzyko, części drożeją, >prądy, maszyny trza kupić, bierz te 2600 bo mam dziesięciu na twoje miejsce

powiedz Januszowi z januszexu że jest socjalista

następnego dnia twoją robotę dostaje dwóch 16 latków, każdy dostaje 800 na rekę, Janusz z januszexu mówi że 1000 piechotą nie chodził poza >tym marudziłeś anon i w dupie ci się poprzewracało

no i dobrze, będziesz miał własną firmem

będziesz sprzedawał paróweczki jak Korwin powiedział

LOL skąd wziąć paróweczki?

wszystkie pa®óweczki robi firma parówpol

wystarczy sprzedawać taniej od nich xd

musisz kupić fabrykę większą od parówpolu

sprawdzasz w necie ile taka fabryka kosztuje

o kurdebele XD ILE???

nie masz zasiłku dla bezrobotnych bo zasiłki socjalis

za ostatnie złoty pindziesiąt kupujesz pudełko zapałek

próbujesz je sprzedać na ulicy

przechodnie mijają cię obojętnie

pada śnieg

zimno

ale robi się coraz cieplej

widzisz swoją babcię

umierasz z myślą że przynajmniej Memcen zniszczył socjalis

profit


#pasta #bekazkonfederacji #heheszki #konfederacja #humorobrazkowy
MrGalosh - >Bądź mną, anon z miasteczka
pracuj w firmie Januszex za 3200 brutto
ale n...

źródło: mentzen-oczywiscie-ze-jestem-wolnosciowcem-pod-warunkiem-ze-nie-chodzi-o-konfederacja

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@MrGalosh: Tylko co za kretyn to pisal? Wolnym mozna byc od czegos a nie do czegos.
No ale memy produkuje sie pod widza, w tym przypadku plebs/kretyna
  • Odpowiedz
@MrGalosh: Ty się #!$%@? z rządu zajmij a nie ludźmi którzy nie mają wpływu na twoje życie. Konfederacja nie rządziła z pisem i nie rządzi obecnie z ko. Za to najwięcej ustaw zabierających twój smak życia wprowadza głosując wspólnie popis którego główną misją jest skłócanie ze sobą Polaków.
  • Odpowiedz
@colod:
Wolność pozytywna – tzw. wolność do... (zgromadzeń, wpływu na władze, wyborów, reprezentacji). Jedna z odmian wolności, jakie wydzielił Isaiah Berlin w swoim eseju pt. Dwie koncepcje wolności (1958).
Mówi to Panu coś, Panie Ferdku?
  • Odpowiedz
@MrGalosh: UGA BUGA socjalna służba zdrowia zła, idź zorganizuj zbiórkę...
O 19 letnia goth julka zebrała 30k na mieszkanie, a pan Mariusz 6 pln? No trudno wolny rynek lewarze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MrGalosh: Jedyne co tu jest prawdą to, że konfa nie chce zniesienia ustawy o "obrazie uczuć religijnych". Normalny jesteś? xD
A już na pewno kofa nigdzie nie mówi o odbieraniu wolności do decydowania o swoim ciele xD
  • Odpowiedz