Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Skąd u nas w narodzie takie spermiarstwo? Nie wiem, gdy widzę na ulicy fit julke w obcisłych legginsach to co najwyżej pomyśle, że obiektywnie wygląda lepiej niż większość jakie mijam na co dzień na ulicy i tyle. Przecież to dla mnie obca baba, nic mnie z nią nie łączy i tak samo ja dla niej jestem nikim. Nie ma między nami chemii, nie patrzymy na siebie zakochanym wzrokiem, nie nakręcamy się czułymi słówkami i gestami, nie znam każdego centymetru jej ciała na pamięć i nie jesteśmy dla siebie "na wyłączność". I już nawet nie mówię o pokazywaniu ciała ale sam fakt obecności kobiety sprawia jakiś niepohamowany wyrzut hormonów u niebieskich. Na żywo wystarczy, że jakaś pojawi się w towarzystwie i już samcom alfa cieszy się micha, już sypią się żarciki i każdy milutki jak baranek (nie ma nic złego w byciu miłym ale zaczyna się nadskakiwanie i popisywanie). W internecie to już jakaś paranoja. Instagram - wiadomo, wystarczą zdjęcia w bikini z wakacji i zaczyna się festiwal. Ale ludzie kochani.. na grupkach do szukania kompana do podróży jest masakra, na youtube jak pojawi się na vlogu kobieta to też zaczyna sie, jakieś zrzutki.pl przez randomowe laski które zbierają kilkanaście tysięcy za nic. W każdym social media gdzie pojawia się kobieta to zaczyna się festiwal a najgorzej jak porobi coś typowo "męskiego" typu kobieta na motocyklu albo kobieta w futbolu. Przykre jest to, że w dyskusjach w internecie jak jesteś niebieskim to są dla ciebie oschli a jak jesteś kobietą to każdy miły i chce pomóc. Apogeum tego wszystkiego to popularność kamerek, OnlyFans, sprzedaż fotek/filmików na instagram/snapchat, jakieś majtkomaty i inne pierdoły. W ogóle jakieś profile instagramowe typu boskie tyłeczki albo najpiękniejsze polki xD czemu w ogóle kobiety mają tysiące wiadomości na socjalach nawet jak nic nie pokazują?? xD

#spermiarz #spermiarzalert #spermochlip #simp #przegryw #blackpill #tinder #instagram #onlyfans #seks #tfwnogf #niebieskiepaski #rozowepaski #youtube #przemyslenia #incel



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Notatka moderatora: Opie, ale wyrzyg.
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirkoanonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Skąd u nas w narodzie takie spermiarstwo? Nie ...

źródło: f52018aa40f3f38c7a4416b17c02688f20e0e7194f021dae08b412a4db00111f

Pobierz
  • 5
@mirko_anonim chyba takie uwarunkowanie kulturowe matryjarhatu. Najgorzej jak baba wchodzi do grupy gdzie są goście motocykle czy gierki. Od razu kawalerowie dostają małpiego rozumu, raz miałem sytuację że gość autentycznie był zazdrosny bo kobita pierwsza przywitała się zemną na discord (anon to wy jesteście razem? - takim tekstem mnie przywitał) a ja jej nawet nie lubiłem w ogóle nie chciałem z nią grać. Ostatnio jakiś gość w tej samej grupie jakiemuś szonowi
Skąd u nas w narodzie takie spermiarstwo?


@mirko_anonim: amalgamat najgorszych cech kobiet ze wschodu (kobieta wielka pani, kłaniamy się w pas, dajemy kwiaty, dbamy, płacimy) + kobiet z zachodu (facet to oprawca, "przemoc ma płeć", feminizm i mizoginia) daje wybuchową mieszankę

nie mylmy "spermiarstwa" z pożądaniem i pragnieniem kobiet przez mężczyzn - w tym nie ma nic złego, tylko złe jest brak poszanowania i godności oraz swojego czasu u mężczyzn oraz