Wpis z mikrobloga

  • 11
@programista15cm wiele kobiet czerpie radość i spełnienie z opieki nad innym stworzeniem - chłop, dziecko, pies, chorzy, potrzebujący itp. Może natury się nie da oszukać i psiarstwo jest manifestacją niespełnionych kobiecych potrzeb? Opiekując się psem nie jest się służącą faceta, nie jest się inkubatorem i madką, a ma się coś do opieki. Nowoczesne i fajne.
@WielkiNos: jedna to wprost powiedziala, ze nie dawno zostala zona i teraz jest matka dla swojego meza i wlasnie dlatego pierwsze 45 minut byla wdzwoniona z telefonu bez karmerki, bo (...)

jednym z pierwszych cwiczen rozgrzewkowych byla dyskusja w pogrupach o tym "na co sie nie dasz namowic" chcialem granat wrzucic i powiedziec, ze na slub XDD ale jednak to praca, a nie wykop XD
wiele kobiet czerpie radość i spełnienie z opieki nad innym stworzeniem - chłop, dziecko, pies, chorzy, potrzebujący itp. Może natury się nie da oszukać i psiarstwo jest manifestacją niespełnionych kobiecych potrzeb? Opiekując się psem nie jest się służącą faceta, nie jest się inkubatorem i madką, a ma się coś do opieki. Nowoczesne i fajne.


@WielkiNos: sluchaj, kazdy czuje radosc z opieki nad bezbronnym stworzeniem, ktore swiata poza Toba nie widzi i
@WielkiNos: Albo jeździli na mnóstwo bezsensownych interwencji bo jakiś "życzliwy" sąsiad czy sąsiadka wzywali policje bo ktoś np. w domu za głośno rozmawiał i to wielmożnemu państwu przeszkadzało :))) Niejednokrotnie słyszałam o takich interwencjach z doopy, ludzie robią często afery z niczego, więc nie dziwię się wcale policji, że czasem zlewa mało ważne zgłoszenia. Oczywiście jeśli naprawdę się coś dzieje to powinni zareagować. Natomiast nie rozumiem dlaczego uważasz, że interwencja w
  • 13
dlaczego uważasz, że interwencja w sprawie psa jest nieistotna?


@WyzwolonaPodrozniczka pies siedzi w aucie tak samo jak by siedział w domu i zapewne tak samo skomle za właścicielem. Jest mu ciepło, ma dostęp do tlenu, jak mu się zachce siku zrobi tak samo jak robią pod siebie na chodniku. Nikt nie przyjdzie żeby go otruć, ukraść jak spod sklepu. Jak chwilę posiedzi w aucie to nic mu się nie stanie.
  • 4
po wyłączeniu silnika oraz ogrzewania zimą kilka chwil i robi się w nim zimno, mimo wszystko pies przecież bez problemu zniesie takie temperatury jak go zostawimy na chwilę.


@Anthrax91 czasem się zastanawiam jakich palpitacji i histerii by dostały takie juleczki po wizycie na wsi gdzie psy całe dnie spędzają na podwórku w budzie.