Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Nie do końca zgodzę się z tym, że wygląd jest najważniejszy. Mam rodzinę ze wsi i często na wakacje jeździłem do kuzynów którzy mówiąc brutalnie nie wyglądali za dobrze i nie byli zbyt lotni. To ja się czułem lepiej bo byłem z miasta, tylko problem w tym że oni mieli zawsze jakieś fajne laski a ja nie, mimo że przecież to ja byłem tym "kimś", bo przecież byłem wykształcony, po studiach, dobra praca w biurze. Pod wpływem samotności i kilku % przemyślałem sobie jaki jest ich fenomen i dlaczego to oni mają bogatsze życie niż ja..

Generalnie takie małomiasteczkowe towarzystwo ma ogromny luz. Podczas gdy ja jestem wycofany, myślę zanim coś zrobię, uważam na to co mówię, jestem ostrożny, racjonalny, to oni żyją jakby z dnia na dzień, bez krępacji, pewni siebie, zadziorni a największą frajdą jest upalanie Golfa wieczorem i piwka do grilla. Ja w porównaniu do nich to biorę udział w wielkomiejskim wyścigu szczurów i ciągle żyje w stresie, analizuje przeszłość i martiwę się o przyszłość. Niby nie mają nic do zaoferowania ale zawsze mieli jakieś swoje ekipy do których ciągnęło laski. Razem z nimi jeździli nad jezioro, wieczorami autem, jakieś domówki.

#przemyslenia #przegryw #wies #podrywajzwykopem #tinder #zwiazki #relacje #blackpill #redpill #wyglad #hipergamia



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Nie do końca zgodzę się z tym, że wygląd jest...

źródło: XIII-Zlot-Weteranow-Szos-w-Starogardzie-Gdanskim

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: to raczej nie jest kwestia miasto vs wieś jeżeli chodzi o mentalność i podejście do życia ( ͡° ͜ʖ ͡°). Stereotyp uważania co się robi i mówi itp. to raczej pasuje do miasteczek i wsi gdzie każdy każdego zna i nie ma nic ciekawszego do roboty niż obrabianie dupy. a w miastach 99,99% ludzi ma #!$%@? co robisz i jak i kiedy xd. Problem jest z
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): @Eremites: Nie do końca się zgodzę. Stereotyp o którym mówisz to polska zapadła wieś do lat 90. Sam mieszkałem na wsi i to gadanie "bo co kto powie" to ludzie znają tylko z memów o wsi. Sam wyjechałem do miasta i tutaj każdy chce się pokazać, kupować mieszkania, mieć najnowsze rzeczy. Dodatkowo jest ostrożność żeby kogoś nie urazić, nie misgenderować, być tolerancyjnym do porzygu. Nie bez powodu
  • Odpowiedz