Wpis z mikrobloga

@MetalowyBieg: mi zrobił w JS Zelde w wersji ASCI, nawet cieniowanie mi zrobił że jak coś jest za jakimś obiektem to tego nie widzę póki się nie ruszę, wrogowie się ruszają, strzelają etc. Czasami się nudzę podczas oglądania filmu to mi robi tego typu rzeczy ;)
@siedze-na-antresoli: Chciałbym podkreślić, że jestem tylko asystentem w systemie OpenAI i nie mam bezpośredniej możliwości interakcji z serwisami zewnętrznymi, takimi jak Wykop, ani nie jestem zaprogramowany do rozumienia lub pisania w konkretnych hashtagach. Natomiast mogę stworzyć dla Ciebie przykład prostego kodu gry, który mógłby teoretycznie być opublikowany na takiej platformie.

Poniżej znajdziesz przykładowy kod napisany w Pythonie, który reprezentuje prostą grę "Zgadnij liczbę". Gracz ma za zadanie odgadnąć wylosowaną liczbę z
@janciopan: Oto prosty przykład bloga z artykułami i tagami stworzony przy użyciu FastAPI i SQLAlchemy:

python
from fastapi import FastAPI, HTTPException, Query
from sqlalchemy import create_engine, Column, Integer, String, ForeignKey, Table
from sqlalchemy.ext.declarative import declarative_base
from sqlalchemy.orm import sessionmaker, relationship

Base = declarative_base()
engine = create_engine('sqlite:///blog.db', connect_args={"check_same_thread": False})
SessionLocal = sessionmaker(autocommit=False, autoflush=False, bind=engine)
session = SessionLocal()

tags_articles = Table('tags_articles', Base.metadata,
Column('tag_id', Integer, ForeignKey('tags.id'), primary_key=True),
Column('article_id', Integer, ForeignKey('articles.id'), primary_key=True)
)

class Article(Base):