Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dlaczego to tak bardzo boli gdy widzę ludzi z którymi chodziłem do szkoły, na studia wrzucają foty typu:
- zdjęcia z zaręczyn na wakacjach
- wspólne podróże
- kolacyjki
- wspólne święta, sylwestry, urodziny, walentynki
- ślub
- urodzenie dziecka
Przecież jeszcze kilka lat temu byli tacy jak ja. Dlaczego to tak daleko zaszło? Jak oni to zrobili? Jak to możliwe że poszli tak daleko naprzód?

#przegryw #socialmedia #instagram #zwiazki #relacje #mlodosc #doroslosc #blackpill #feels #doomer

· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dlaczego to tak bardzo boli gdy widzę ludzi z...

źródło: create-a-premium-wojak-and-crypto-meme-videos

Pobierz
  • 10
@mirko_anonim: Bo są normikami dynamicznymi którzy poznali swoje różowe w czasach szkolnych,studenckich dlatego dalej są ze sobą, gdyby byli sami teraz wątpie żeby kogoś znaleźli, a boli Cie to bo też byś tak chciał ale nie wygrałeś na loterii genetycznej prawdopodobnie.
@mirko_anonim: Widocznie nie masz większych zmartwień. Życie to nie jest film romantyczny a większość związków, niestety, nie jest udanych. Wiesz na zdjęciach nie widać, że część ludzi jest ze sobą, bo boją się samotności, albo z powodu wpadki, albo łączy ich dom, kredyt, dzieci...Przykro mi, ale związków opartych o miłość jest po prostu mało. Miłość buduje się latami, a niektórzy biorą ślub już po roku. W dodatku ludzie mają tendencję do
Przecież jeszcze kilka lat temu byli tacy jak ja. Dlaczego to tak daleko zaszło? Jak oni to zrobili? Jak to możliwe że poszli tak daleko naprzód?

@mirko_anonim: nie musza byc wybitni wiekszosc tego swiata jest przystosowana do takich przecietnych ludzi