Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dlaczego to tak bardzo boli gdy widzę ludzi z którymi chodziłem do szkoły, na studia wrzucają foty typu:
- zdjęcia z zaręczyn na wakacjach
- wspólne podróże
- kolacyjki
- wspólne święta, sylwestry, urodziny, walentynki
- ślub
- urodzenie dziecka
Przecież jeszcze kilka lat temu byli tacy jak ja. Dlaczego to tak daleko zaszło? Jak oni to zrobili? Jak to możliwe że poszli tak daleko naprzód?

#przegryw #socialmedia #instagram #zwiazki #relacje #mlodosc #doroslosc #blackpill #feels #doomer



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dlaczego to tak bardzo boli gdy widzę ludzi z...

źródło: create-a-premium-wojak-and-crypto-meme-videos

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: nie każdy startuje w życiu z równego poziomu , jeden zaczyna bieg zdrowy uśmiechnięty itp , drugi zaczyna bieg z plecakiem 50 kilo , nie można się za wszystko w życiu Winic bo dużo zależy od tego jak się zaczęło życie , czy ma sie zdrowie i kochająca rodzinę
Niektórzy też wybierają świadomie życie spierdoxa
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Bo są normikami dynamicznymi którzy poznali swoje różowe w czasach szkolnych,studenckich dlatego dalej są ze sobą, gdyby byli sami teraz wątpie żeby kogoś znaleźli, a boli Cie to bo też byś tak chciał ale nie wygrałeś na loterii genetycznej prawdopodobnie.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Widocznie nie masz większych zmartwień. Życie to nie jest film romantyczny a większość związków, niestety, nie jest udanych. Wiesz na zdjęciach nie widać, że część ludzi jest ze sobą, bo boją się samotności, albo z powodu wpadki, albo łączy ich dom, kredyt, dzieci...Przykro mi, ale związków opartych o miłość jest po prostu mało. Miłość buduje się latami, a niektórzy biorą ślub już po roku. W dodatku ludzie mają tendencję
  • Odpowiedz
Przecież jeszcze kilka lat temu byli tacy jak ja. Dlaczego to tak daleko zaszło? Jak oni to zrobili? Jak to możliwe że poszli tak daleko naprzód?


@mirko_anonim: nie musza byc wybitni wiekszosc tego swiata jest przystosowana do takich przecietnych ludzi
  • Odpowiedz