Wpis z mikrobloga

Allegro to stan umysłu, juz wiele kategori ma ok. 15% prowizji + prowizja liczona w wysyłce + oplata 1zł a za tydzien wzrosnie jeszcze dokladnie 29.02.2024.
Np. jak wystawić chce stara baterie do laptopa bo nie chce jej wyrzucic to cena poniżej 5zł = strata (wystawie za 1 / 2 /3 /4 zł = dołoże do aukcji) bo jak kto wybierze opcje dostawy kurierem to wg. allegro prowizja Dla ceny baterii 5zł - wyniesie 4,79zł (Sic! jeszcze przed wprowadzeniem podwyżki) To tyczy sie wielu kategorii, podałem przykład.
To jest jakiś stan umysłu...
Kiedyś jak sprzedałem coś za 1zl (nieważne, jakaś książka czy pierdoła, bo nie lubie wywalać do śmieci - to prowizja była z 20 groszy) obecnie sprzedając coś za 1zł - prowizja może wynieśc niemal 5zł = Dopłacam do własnej aukcji 4zł żeby coś sprzedać. Jaja jak chooy.

#olx #allegro #pytanie #pytaniedoeksperta #pieniadze #gownowpis #januszebiznesu
artem17 - Allegro to stan umysłu, juz wiele kategori ma ok. 15% prowizji + prowizja l...

źródło: beka-ze-scierwa

Pobierz
  • 5
@artem17: Dlatego ja już nic nie wystawiam. Jak coś o większej wartości, to wyrzucam, a jak coś o małej jak książki to rozdaję za darmo. Nie będę karmił Januszy biznesu, wolę przyczynić się do zanieczyszczenia środowiska. Przynajmniej sumienie spokojne.
@artem17: allegro okrada sprzedawcow rzucając im tylko kłody pod nogi. Jadą tylko na monopolu w PL i tym że konkurencja jest niedorobiona. Jak olx sie ogarnie to sporo klientow im odbiorą. Allegro jest zbys skomplikowane do obslugi, a tegulamin jedt tylko po to zeby cie zawsze i wszędzie wydymac na kase.
  • 1
@allegro_pl: jesteście inteligentni inaczej i pazerni do szpiku kości. Sprzedając coś poniże 4zł dopłacę do sprzedaży. Ewenement nie na skale nie światową, ale całej galaktyki. Obyście od pazerności rozwalili sobie swój głupi ryj.
@allegro_pl warto się #!$%@?ąć w głowę czasem i pomyśleć...
Wasza polityka prowizji to lichwa po prostu, jak tylko mogę to kontaktuję się z drugą stroną poza waszym portalem. Gdybyście tylko dali uczciwe prowizje to tego problemu by nie było. Ostatnio za sprzedaż przedmiotu za 330zł Allegro chciało mi naliczyć mi chyba 40 zł prowizji... #fucklogic