Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Cieszy mnie to że mamy niską dzietność. Może ten system upadnie przez to. Przez lata wmawiano mi że muszę się uczyć żeby być kimś, zmarnowano mi czas na naukę o mitochondrium w szkole, o nic nie wartych wydarzeniach historycznych które w żaden sposób nie odmieniły mojego życia. Wmawiano mi że trzeba być miłym i grzecznym bo dziewczyny to lubią. Wmawia mi się ciągle klamstwa, również teraz gdy mam już bliżej 30 niż 20. Po co nam tworzyć nowych niewolników systemu gdzie potomek mojego bogatego rówieśnika przejmie po nim firmę i będzie zatrudniał dzieci takie jak moje, wykorzystując je do pracy za grosze. Życie to stały konflikt interesów więc chociaż decyzja o braku posiadania potomstwa będzie takim biernym oporem przeciwko systemowi stworzonemu na wyzysku, cwaniactwie i koneksjach. Po co mam jako mężczyzna ryzykować że urodzi mi się chłopiec który jak eunuch będzie musiał płacić podatki na samotne madki a w razie wojny bronić ich przed najazdem wrogiego państwa. I w momencie gdy straci nogi, ręce na polu bitwy będzie traktowany przez społeczeństwo jak obciążenie a nie bohater. To jest prawie nic nie znaczący protest ale wierzę mocno że wielu ludzi widzi bezsens w posiadaniu dzieci i coraz więcej osób decyduje się żeby ich nie posiadać nieważne z jakich powodów, czy ekonomicznych, światopoglądowych to efekt będzie ten sam co mnie bardzo cieszy.
#antynatalizm #demografia #przegryw



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 49
Wmawia mi się ciągle klamstwa, również teraz gdy mam już bliżej 30


@mirko_anonim: a może tak weź odpowiedzialność za swoje życie - bo biadolisz na ten moment, że kwestie z przed 10 lat zapieczętowały twoje jestestwo i nic z tym zrobić nie idzie - gdzie wiadomo, że jest to zwykły #cope żebyś się lepiej poczuł sam ze sobą
To jest prawie nic nie znaczący protest ale wierzę mocno że wielu ludzi widzi bezsens w posiadaniu dzieci i coraz więcej osób decyduje się żeby ich nie posiadać nieważne z jakich powodów, czy ekonomicznych, światopoglądowych to efekt będzie ten sam co mnie bardzo cieszy.


@mirko_anonim: czyli zapewne realnie nie ma żadnej baby zainteresowanej Twoją osobą, albo jak są to Ty nie jesteś zainteresowany i teraz będziesz dorabiał ideologię i filozofię do
@mirko_anonim: również uważam tak jak TY. Nieposiadanie dziecka to najlepszy sposób, żeby trochę uprzykrzyć życie elitom, zamożnym rodom i generalnie systemowi opartemu na wyzysku niezamożnych przez zamożnych. Słychać kwik i bardzo dobrze. Na zachodzie już od jakiegoś czasu rodzi się za mało nowych niewolników. Żeby utrzymać dobrobyt Oskarka z Rodu Szlacheckiego to sobie wymyślili, że będą z Afryki sprowadzać, ale ewidentnie to nie działa i mają problema hehe.
via mirko.proBOT
  • 1
✨️ Autor wpisu (OP): @Dietetyq ja wziąłem odpowiedzialność za swoje życie, nie znaczy to że nie mogę przedstawić swoich poglądów. A Ty widocznie nie masz żadnych kontrargumentów tylko musisz się przywalić do czyjegoś wpisu wytykając brak odpowiedzialności. Gdzie jest ten brak odpowiedzialności? ( ͡° ͜ʖ ͡°) To że mi się wmawia a jestem na tyle dojrzały że potrafię już wyczuć kłamstwo tylko dobrze o mnie świadczy, w
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): @dawid-poselski:

Dla mnie to jest śmieszne przez łzy jak to czytam, bo facet z natury to raczej powinien pisać odwrotne rzeczy typu że trzeba narobić armię dzieciaków które zniszczą te elity które wyzyskują biednych w imię sprawiedliwości, a tutaj proszę wszystko na odwrót, jeszcze kilkadziesiąt lat temu taka złość w facecie to była by normalność, a tutaj proszę osobniki które czują się skrzywdzone zamiast walczyć po prostu
@mirko_anonim: Walczyć z systemem to sobie ludzie mogli w 19 albo 20 wieku, bo wtedy jakieś rewolucje jeszcze były możliwe i mogły być skuteczne. Teraz czasy się zmieniły, jesteśmy inwigilowani na każdym kroku. Jak ktoś jest niegrzeczny to się mu wyłącza dostęp do własnych pieniędzy w banku. Już na ten moment bogaci dzięki wielopokoleniowej fortunie i technologii mają nad biednymi tak gigantyczną przewagę, że są dosłownie nietykalnymi półbogami. Brakuje im tylko
@mirko_anonim: Najlepszy dowód to te całe WEF forum ekonomiczne. Elity się tam spotykają o otwarcie mówią, jak będą dojeżdżać biednych, zabiorą im własność, będą żywić robakami itp.. Dlaczego oni o tym otwarcie mówią... A no dlatego, bo dobrze wiedzą, że mają już taką przewagę nad biedotą, że mogą wszystko nawet pastwić się nad niewolnikami bez konsekwencji
@mirko_anonim: psychiatra w trybie pilnym bo na ostrym wyparciu jesteś przy czym udajesz oświeconego - prosta piłka: laska jak poniżej jest Tobą zainteresowana zakochana po uszy i wierna, Ty masz apartament 100 m kwadratowych w mieście wojewódzkim i milion dolców na koncie. Rozmnażasz się z nią i żyjesz 20 - 30 lat w szczęściu czy nie?

Odpowiedź jest prosta, tylko nie możesz zapewne liczyć na pełne konto, piękne mieszkanie i tego
Dietetyq - @mirko_anonim: psychiatra w trybie pilnym bo na ostrym wyparciu jesteś prz...

źródło: 1000_F_164668244_aaDFWrhWluReVsywD4dCf7mh13vQVDrw

Pobierz
via mirko.proBOT
  • 4
Anonim (nie OP): @Dietetyq no nie mam milionów na koncie i właśnie między innymi o tym piszę. Co do zainteresowania to je mam ale nie widzę nic w tym magicznego jak kiedyś. System jest właśnie bezsensowny jak nie masz tego wszystkiego, dla mnie głównie to kasa a kobieta którą wysłałeś nie jest aż tak atrakcyjna. To nie jest cope tylko dostosowanie się do obecnych warunków. Większość ludzi nie będzie miała milionów
via mirko.proBOT
  • 5
Anonim (nie OP): nie pokonasz systemu sam, nawet gdyby doszło do pokonania systemu to sytuacja by się powtórzyła. Było tak w przypadku rewolucji francuskiej, cytat: "Rewolucja zjada własne dzieci" nie wziął się znikąd.


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
no nie mam milionów na koncie i właśnie między innymi o tym piszę. Co do zainteresowania to je mam ale nie widzę nic w tym magicznego jak kiedyś. System jest właśnie bezsensowny jak nie masz tego wszystkiego, dla mnie głównie to kasa a kobieta którą wysłałeś nie jest aż tak atrakcyjna. To nie jest cope tylko dostosowanie się do obecnych warunków. Większość ludzi nie będzie miała milionów i nie będzie żyła w
@mirko_anonim: Też tak uważam. Sama wychowałam się w biedzie, widząc jak moi ciężko pracujący rodzice walczą o przetrwanie. A nie mieli żadnych nałogów, dwójka dzieci, a i tak było ciężko, prawie cała wypłata szła na życie, rachunki. Zapomnij o jakimś hobby czy pasji, nauce języka, wyjazdach zagranicę. Skończyłam studia, ale bez pleców albo szczęścia nie ma szans awansować do wyższej klasy. Kredyt na małe mieszkanie, które spłacę po 50tce. Nie mam