Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Cieszy mnie to że mamy niską dzietność. Może ten system upadnie przez to. Przez lata wmawiano mi że muszę się uczyć żeby być kimś, zmarnowano mi czas na naukę o mitochondrium w szkole, o nic nie wartych wydarzeniach historycznych które w żaden sposób nie odmieniły mojego życia. Wmawiano mi że trzeba być miłym i grzecznym bo dziewczyny to lubią. Wmawia mi się ciągle klamstwa, również teraz gdy mam już bliżej 30 niż 20. Po co nam tworzyć nowych niewolników systemu gdzie potomek mojego bogatego rówieśnika przejmie po nim firmę i będzie zatrudniał dzieci takie jak moje, wykorzystując je do pracy za grosze. Życie to stały konflikt interesów więc chociaż decyzja o braku posiadania potomstwa będzie takim biernym oporem przeciwko systemowi stworzonemu na wyzysku, cwaniactwie i koneksjach. Po co mam jako mężczyzna ryzykować że urodzi mi się chłopiec który jak eunuch będzie musiał płacić podatki na samotne madki a w razie wojny bronić ich przed najazdem wrogiego państwa. I w momencie gdy straci nogi, ręce na polu bitwy będzie traktowany przez społeczeństwo jak obciążenie a nie bohater. To jest prawie nic nie znaczący protest ale wierzę mocno że wielu ludzi widzi bezsens w posiadaniu dzieci i coraz więcej osób decyduje się żeby ich nie posiadać nieważne z jakich powodów, czy ekonomicznych, światopoglądowych to efekt będzie ten sam co mnie bardzo cieszy.
#antynatalizm #demografia #przegryw



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 49
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: cos w tym jest ale nie jest powiedziane ze nie mozna tego zmienic i to twoja rodzina/klan nie moze byc wyzej niz jest i pytanie czy sie wierzy w Boga bo to sporo zmienia - wtedy to konkurowanie schodzi na inny tor
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 4
✨️ Autor wpisu (OP): @Dietetyq żyłka Ci pękła z nerwów? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie mów mi jak mam żyć, całkiem dobrze zarabiam i mój stan materialny jest wystarczający. To co wyznaje, jakie zasady to też moja sprawa i mam prawo się dzielić tym z innymi. Zdaje sobie sprawę ile musiałem przejść żeby być tutaj gdzie jestem, od pracy w januszeksach, choroby w mojej rodzinie gdzie
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 2
✨️ Autor wpisu (OP): @sprawdzajacy a ile osób to zmieni? Bo z moich obserwacji nie potrzeba tak wielu specjalistów co ludzi zwykłych zawodów takich jak kasjerzy, sprzątaczki, nauczyciele, strażacy, policjanci. Znam wielu ludzi którzy chcieli się wbić do IT mimo że mają bardzo dobre projekty to póki co nie da rady ponieważ nie mają doświadczenia i są to przedstawiciele zwykłych zawodów którzy robią co mogą żeby poprawić sobie byt. Ja
  • Odpowiedz
To może c inny zawód? Czyli jaki? Mam zostać lekarzem? Na to potrzeba kilku lat studiów i jeszcze kilku lat robienia za grosze


@mirko_anonim: wlasnie tak musisz do tego podchodzic - budowac kapital ale nie sam a rodzinnie - zobacz jak ktos z duzej rodziny ma ferrari to kazdy w niej ma ferrari a koszt mozna rozlozyc na wiele osob - wiadomo ze tez sa konflikty kiedy kto chce czegos
  • Odpowiedz
Właśnie dlatego mimo że wysnułeś daleko idące wnioski w tej swojej główce na temat mojej osoby tym bardziej utwierdzasz mnie w przekonaniu że moje poglądy na te sprawy są dobre


@mirko_anonim: czyli żyjesz w kłamstwie - bo nie umiesz powiedzieć MOJE ŻYCIE JEST SŁABE I NIE CHCE ŻEBY NIKT TO DRUGI RAZ PRZEŻYWAŁ - tylko gadasz bzdury na temat całego świata i ekstrapolujesz swoje rojenia na resztę.

Na świecie jest
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 2
✨️ Autor wpisu (OP): @Dietetyq było słabe ale widzisz, moje dziecko może mieć słabo niezależnie od tego ile będę miał pieniędzy, moje dziecko może urodzić się chore i nikt ze społeczeństwa tak bardzo wspierających demografię mi nie pomoże, w związku z tym jeżeli nikt mi nie pomoże w sytuacji gdybym był na samym dnie to co to jest za społeczeństwo? Daj dzieci ale jak już są obciążeniem dla społeczeństwa bo
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: kończąc już te dywagacje, chyba możemy przyznać że jesteś zwyczajnie pesymistą i widzisz życie w ciemnych barwach

mogę Ci polecić książkę "spisek przeciwko ludzkiej rasie" która oparta jest mocno na spostrzeżeniach jak Twoje i koniec końców wyjaśnia czemu tego typu mindset jest absolutnie nie do zaakceptowania przez większość ludzi (nawet przyjmując, że jest on bliżej niż dalej od prawdy)
  • Odpowiedz
Gdzie jest ten brak odpowiedzialności? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@mirko_anonim: mowisz ze twoje dzieci musza byc niewolnikami - nie musza.
Piszesz o wlascicielach firm jakbys sam nie mogl zostac wlascicielem firmy - za to nie bierzesz odpowiedzialniosc tylko brzmisz jak ktos
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
✨️ Autor wpisu (OP): @programista15cm ja jestem za siebie odpowiedzialny. Ale ja sobie dobrze radzę w życiu zawodowym, chcę tylko zauważyć że wielu ludzi nie i dużo rzeczy jest oparte na wyzysku jednych przez drugich. Nie chcę żeby moje dzieci żyły w takim systemie że gdyby im się powinęła noga popadłyby w łaskę lub niełaskę innych osób

  • Odpowiedz
Owszem ladna kobieta boostuje ego


@programista15cm: nie ładna kobieta tylko rodzina?

wiadomo, że każdemu się wszystko może znudzić - ale patrząc po większości osób to mają one depresyjne myśli bo mają depresyjne warunki życia, jednym z 5 podstawowych filarów szczęśliwego życia są relacja międzyludzkie a to właśnie w rodzinie większość ten aspekt
  • Odpowiedz